Šoubiz

Kim Kardashian vo Viedni: Bolo to ako paródia!

kim.jpg

S mužom, ktorý si zaplatil za rande s ňou, to nedopadlo dobre.

Ples vo Viedni je výnimočný aj v tom, že sa na ňom vždy objaví aj hviezda svetového formátu. Postará sa o to milionár Richard Lugner. V minulosti prišiel na ples v sprievode Paris Hilton Tento rok bola po jeho boku americká reality hviezda Kim Kardashian, ktorá za jedno takéto rande mala zhrabnúť 250-tisíc eur, ale najnovšie informácie hovoria o tom, že to bolo viac ako 360-tisíc. 

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Zdroj: SITA

Ako sa ale ukázalo, so svojím spoločníkom nebola spokojná. Napokon ani on s ňou. Evidnentne sa nátury reality hviezdy a milionára nepochopili. Kim odišla z plesu urazená. Podľa nej bol Richard agresívny a nepríjemný spoločník. Žiadal od nej, aby prepustila ochranku a bola s ním osamote. 

Zdroj: SITA

Na plese stretla aj muža, ktorý sa natrel na čierno a robil si žarty z jej snúbenca Kanyeho Westa. Napodobňoval ho a mal mať rasistické reči. Richard zase tvrdí, že Kim ho sklamala a vôbec nebola taká, ako očakával. Pokiaľ ich hádku nezachytili kamery, zrejme nikto nebude vedieť, na koho strane je pravda. 

Zdroj: Profimedia.sk

Mal to ale zachytiť štáb, ktorý nakrúca jej reality šou. Pravdou ale je, že sa Kim od príletu do Rakúska netvárila nadšene. Málokedy sa usmiala. Za to jej mama Kris Jenner výskala a rozdávala úsmevy aj za ňu. Poznáme dôvod, prečo sa reality hviezda začala správať tak chladne. Náš štáb bol ako jediný na tlačovej konferencii vo Viedni. Viac vo videu!

 


VIEDEŇ/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti