Vesmírní lidé, berte si ju. Živá Barbie Valeria už týždne neje, stačí jej vzduch!

valeria.jpg

Vyzerá ako bábika a tvrdí, že nie je človek!

Ukrajinská modelka Valeria Lukyanová sa postarala o to, aby o nej hovoril celý svet. Jej snom bolo vyzerať ako živá bábika Barbie a aj sa jej to podarilo. Kým mnohí si myslia, že enormne štíhly pás má vďaka plastickému zákroku, ona tvrdí, že to tak nie je. Zrejme zaň "vďačí" práve absencii akéhokoľvek jedla.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Zdroj: Facebook/ Valeria Lukyanova

Milá Valeria vraj "konvertovala" na breathariazmus, takže sa snaží vyžiť len zo vzduchu a svetla. Myslí si, že jedlo a voda k žitiu nie sú potrebné. "V posledných týždňoch som nebola vôbec hladná. Dúfala som, že je to konečná fáza toho, že môžem žiť len zo vzduchu a svetla," hovorí modelka. Ako sa nechala počuť, funguje na vesmírnom mikrojedle.

Lekári však pred touto metódou varujú. Čo ani nemusia. Každý normálny človek vie, že toto je smrteľné. A niektorí ľudia praktizujúci breathariazmus aj umreli. Valeria sa však vidí ako stelesnenie dokonalosti. 

Zdroj: Facebook/ Valeria

Nie je to prvýkrát, čo živá Barbie šokuje zvláštnymi vyjadreniami. V minulosti sa nechala počuť, že je duchovnou učiteľkou, môže hovoriť s mimozemšťanmi prostredníctvom svetla a tiež vie cestovať v čase. Myslí si, že je z inej planéty, možno z Venuše, ale nie je si tým istá. Stojí si ale za tým, že určite nie je človek.

Mnohí jej odporúčajú psychiatra. Lenže ona ho už dávnejšie navštívila a ako je vidieť, veľmi jej nepomohol.


UKRAJINA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti