Zopakuje Zlatica Puškárová úspech spred jedenástich rokov?

Martin Harich ako CeeLo Green
Zdroj: Archív Zlatice Puškárovej

Jednu nomináciu na prestížne ceny EMMY Awards už má.

Samit lídrov Európskej únie vypukne už zajtra. Na Markíze vám k nemu o 12:00 ponúkneme mimoriadnu reláciu, ktorou bude sprevádzať Zlatica Puškárová s Michalom Kovačičom.

Zlatica si tak zopakuje skúsenosť spred jedenástich rokov. Aj vtedy totiž počas mimoriadnej relácie naživo informovala o dôležitom Samite Bush – Putin. „To bolo výnimočné, lebo dostať na Slovensko vtedajších prezidentov Ameriky a Ruska bolo niečo nepredstaviteľné. Dlho sme tomu ani nechceli uveriť, no nakoniec prišli. Bolo to štyri roky po páde Dvojičiek,  preto bola celá akcia spojená s prísnymi bezpečnostnými opatreniami, celý svet bol totiž ovplyvnený touto tragédiou. Pamätám sa, že sme mali obavy, či to zvládneme, no nakoniec to dopadlo výborne,” spomína.

Spolu s Danielom Krajcerom získala naša prvoligová moderátorka nomináciu na prestížne Emmy Awards v kategórii Najlepšia spravodajská relácia sveta. „Emmy Awards boli čerešničkou na profesionálnej torte. Boli sme aj v New Yorku, kde sa naša relácia dostala medzi päticu najlepších regionálnych relácii sveta. Bola to úžasná pocta, môžem to označiť za akési créme de la créme mojej práce. Slávnostná ceremónia sa konala v Kodak centre a mne do New Yorku nedorazili šaty. Museli sme preto tri dni po meste zháňať náhradnú róbu. Mám na to krásne a veľmi silné spomienky.“

Zdroj: TV Markíza

Na piatkový ruch sa už teraz teší. „Tieto situácie naozaj milujem. Okrem toho, Samit lídrov EÚ je pozitívna udalosť, kiežby ich bolo viac. Obyčajne totiž robíme mimoriadne relácie pri tragédiách, ale tu očakávame aj zásadnejšie témy. Obávam sa, že vzhľadom k počtu  zúčastnených sa konkrétne veci asi neuzavrú. Minimálne by však politici mali riešiť novú víziu Európy, lebo to je aktuálna otázka. Uvidíme, ako sa to skončí,“ dodáva Zlatica Puškárová.

Nezabudnite si zajtra zapnúť mimoriadnu reláciu so Zlaticou Puškárovou a Michalom Kovačičom. Hosťami budú Monika Beňová a Mikuláš Dzurinda. Držíme palce, aby naši moderátori získali prestížnu nomináciu opäť!

Samitu lídrov Európskej únie sa budeme venovať aj na našom portáli Markíza.sk, ako aj na portáli Tvnoviny.sk. Čakajú vás články, najnovšie správy, zaujímavosti od vyslaných redaktorov či videá. Nezabudnite si preto na nás pravidelne klikať.

Nenechajte si ujsť mimoriadnu reláciu k Samitu EÚ v Bratislave. V piatok, 16. septembra o 12:00!


Sväťo Malachovský exkluzívne: Prvýkrát o súkromí! „Hovorím o tom po prvý a zároveň aj po poslednýkrát!"

Gizka (po)radí: Prišla nielen o majetky, ale aj o matku! A za všetko môže sestra...

Ľubicu zaliali slzy: Terč na svojom chrbte cítila Červený kmeň rozhodol, Ostrov opustila Ľubica.

BRATISLAVA/ Marína Dobošová

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zlatica Puškárová

Dôležité udalosti