Za rozvod Angeliny a Brada vraj môže marihuana a táto herečka

Za rozvod Angeliny a Brada vraj môže marihuana a táto herečka
Zdroj: Profimedia.sk

Pitt mal Angelinu podvádzať už dva roky. Okrem toho sa mal správať ako slobodný muž.

Americká herečka Angelina Jolie požiadala o rozvod s Bradom Pittom. Podľa blízkeho zdroja uviedla ako dôvod neprekonateľné rozdiely. Taktiež dodal, že problémom bola aj nezhoda vo výchove ich šiestich detí. Americké médiá však prichádzajú s inými dôvodmi.

Stárnka pagesix.com píše, že herečka mala Brada vykopnúť z domu potom, ako si najala súkromného detektíva a ten zistil, že jej je neverný. "Najala si ho, pretože cítila, že sa s ňou Brad zahráva a ukázalo sa, že to tak aj je. To bola posledná kvapka," uviedol zdroj.

Päťdesiatdvaročný Brad sa mal zahľadieť do kolegyne Marion Cotillard (40), s ktorou nakrúcal najnovší film Allied. Zblížiť sa mali v čase, kedy nakrúcali drámu z obdobia druhej svetovej vojny v Londýne.

Zdroj: Profimedia.sk

Pitt mal Angelinu podvádzať už dva roky. Okrem toho sa mal správať ako slobodný muž. Neustále žúroval a na párty, kde chodil, sa mali vyskytovať tvrdé drogy a množstvo ruských prostitútok.

"On chce nakrúcať filmy, ona nie. Angelina sa radšej venuje charite," dodal zdroj. Taktiež prezradil, že Angelina sa bála, že je Bradovo pitie a fajčenie marihuany by mohlo negatívne ovplyvniť ich deti.

Aj preto herečka žiada súd o to, aby deti zveril len do jej opatery. Hollywoodska hviezda a filantropka si už najala najlepšiu rozvodovú právničku Lauru Wasser.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti