Naša kolegynka v novom klipe Rickyho Martina

Janka Slačková v novom klipe Rickyho Martina.
Janka Slačková v novom klipe Rickyho Martina. Zdroj: Vevo

Slávny spevák ju prevapil svojimi znalosťami o Bratislave a Slovensku.

Naša kolegynka Janka Slačková (21), ktorú ste mohli vídavať v Teleráne, alebo čítať jej príspevky na stránke TVNOVINY.sk si zahrala v najnovšom videoklipe speváka Rickyho Martina Vente Pa´Ca. Za dva dni má klip vyše štyri milióny zhliadnutí!

„Na Miami ma oslovila produkcia, že ma videli na fotkách a že sa im páčim a či by som nechcela účinkovať v klipe Rickyho Martina, na ktorom spolupracoval s latinskoamerickou hviezdou - Malumom," prezradila nám Janka, ktorá sa uplynulé dva mesiace zdržiavala v Spojených štátoch, kam ju poslala jej modelingová agentúra.

Zdroj: Vevo

Janka si najskôr myslela, že v klipe bude len akýmsi komparzom spolu s ďalšími desiatkami modeliek. Svojim šarmom a tanečným nadaním ale očarila režiséra, ktorý jej nakoniec zveril jednu z výrazných postáv klipu.

„Po prvej scéne za mnou prišiel režisér a hovorí mi: Hej ty, poď so mnou. Ani som ho nevnímala, pretože som si nemyslela, že režisér hovorí práve so mnou. Keď to zopakoval a ukazoval na mňa, tak som pochopila, že volá mňa. Chytil ma za ruku a postavil hneď vedľa Rickyho. Prvých pár sekúnd som nevedela čo sa deje a prečo som tam, ale potom mi povedal: Rob to čo si robila predtým, len stoj tu," hovorí Janka.


Scénu točili na obed počas najväčších horúčav. „Ale ja som mala tú výhodu, že som stála pri Rickym, pretože na neho boli nasmerované všetky ventilátory, dokonca mi ponúkol aj uterák. Párkrát sa na mňa otočil a niečo mi povedal po španielsky, ale keďže španielsky nehovorím tak som mu pochopiteľne nerozumela, to ale on nevedel," smeje sa sympatická modelka.

Videoklip nakrúcali na South Beach na Miami v jednom z hotelov. Išlo o celodenné točenie, počas ktorého vystriedali množstvo lokalít. Jedna zo scén sa nakrúcala na streche. „Tam som počas čakania na pľaci mala možnosť sa s Rickym aj porozprávať a povedať mu, že teda španielsky nehovorím. Tak sa ma opýtal, že skadiaľ som a ja že zo Slovenska, načo on hneď zareagoval, že Bratislava a spomenul aj veľmi dobrého fyzioterapeuta zo Slovenska Erika, ktorý tiež žije na Miami aj so svojou ženou," dodala Janka.

Samotný Ricky bol podľa nej od začiatku veľmi sympatický a priateľský, mal okolo seba obrovský tím ľudí, ktorí sa o neho počas celého dňa starali. „Bola som prekvapená, aký bol pokorný a vážil si prácu každého človeka na natáčaní, nemal absolútne žiadne maniere a vždy všetkých pozdravil a v rámci čakania sa s nami aj rozprával."

Mimochodom, Janku už produkcia z Miami oslovila na ďalšiu spoluprácu, o ktorej však zatiaľ ešte nechce hovoriť. Čo však môžeme prezradiť s istotou už dnes je to, že Janka Slačková sa objaví už v nedeľu v šou Tvoja tvár znie povedome ako tanečníčka.

BRATISLAVA/MIAMI/TVNOVINY

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Ricky martin

Dôležité udalosti