Zadĺžil sa tisíckami eur, aby sa podobal na Davida Beckhama

Jack Johnson
Zdroj: Profimedia.sk/ Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock

Na svoju premenu chce ešte minúť ďalších 30-tisíc libier.

Jack Johnson z Bulwellu v Nottinghame minul 20-tisíc libier na to, aby vyzeral ako jeho idol David Beckham. Keďže má len 19 rokov a nie je zamestnaný, tak si na splnenie svojho sna peniaze požičal. Sumu minul na botoxové injekcie, umelé opálenie, nové pery, nové zuby.

Potreboval by ďalších 30-tisíc libier. Chce si nechať podviazať žalúdok, aby bol štíhly ako slávny bývalý futbalista. Jeho váha je vraj jedinou prekážkou, prečo ešte nevyzerá ako David. Povedal to v šou This Morning.

"Viem, že nie som štíhly ako David Beckham. Snažil som sa schudnúť, vyskúšal som snáď všetky diéty a cvičenia, ale nejde to. Preto potrebujem žalúdočnú bandáž. Teším sa, keď budem vyzerať ako David. Chcem žiť ako on," povedal a dodal, že je ochotný na sebe tvrdo pracovať, aby bol úspešný ako otec štyroch detí.

Jack si svojím vystúpením v televízii veľmi nepomohol. Diváci rannej šou ho skôr vysmiali ako podporili. Niektorí z nich dokonca napísali, že sa skôr podobá na modelku Katie Price ako na slávneho futbalistu.VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme David Beckham

Dôležité udalosti