Koniec rozprávky? Hana Gregorová si stiahla snubák

Hana Gregorová a Ondřej Koptík.
Zdroj: Profimedia.sk

Ani jeden z dvojice to však nechce komentovať.

Vyzerá to tak, že Hana Gregorová odložila ružové okuliare z očí a z ruky zásnubný prsteň od Ondřeja Koptíka. Pár, kde je vekový rozdiel  32 rokov, sa iba v lete zasnúbil. Informuje portál blesk.cz

Najskôr sa herečka nechala počuť, že jej okolie nepraje, pretože je štyri roky po smrti milovaného manžela Radka Brzobohatého konečne šťastná. Vyzerá to tak, že poldruha mesiaca po zásnubách je všetko inak.

"Nebudem sa k ničomu vyjadrovať, nikomu do toho nič nie je," stroho skonštatovala na otázky českého bulvárneho denníka ohľadne jej mladého snúbenca. Inak výrečný Koptík tiež drží "bobríka" mlčanlivosti.

"Hanka o Ondřejovi prestala úplne hovoriť. Keď sa jej niekto na neho opýta, tak je hneď oheň na streche a vyvádza ako tajfún," prezradil Blesku zdroj blízky herečke, ktorý si však neželá byť menovaný. "Všetci v jej okolí si myslia, že zajačika už vypoklonkovala a teraz sa cíti trápne to priznať," myslí si zdroj.

"Pokiaľ by mu išlo o peniaze alebo slávu, tak by som to poznala," nechala sa počuť zamilovaná herečka bezprostredne po zásnubách na rakúskom ľadovci Hintertux.

Vyzerá to však tak, že v raji sa objavili prvé mraky. Za vzťah s mladším mužom ju kritizoval aj syn Ondřej Brzobohatý Gregor s manželkou Taťánou Kuchařovou Gregor. Podľa jedného z jej kolegov je najdivnejšie na celej veci je to, že odložila zásnubný prsteň, ktorý navrhol jej syn. Samotná Gregorová sa k tomu nechce vyjadrovať.

Kto vie, čo je na tom pravdy. V relácii Smotánka sme odvysielali "šteklivé snímky" z kúpaliska v Maďarsku. Ako si môžete pozrieť na videu, vôbec to však nevyzerá na rozchod. Celú vec okomentoval pre TV Markíza aj syn Ondřej.

Ako to v skutočnosti je, vedia iba dvaja zainteresovaní pani Hana (64) a jej o 32-rokov mladší partner Ondřej.PRAHA/blesk.cz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Hana Gregorová

Dôležité udalosti