Opäť zamilovaná Nora Mojsejová. Priznala mladšieho milenca

Opäť zamilovaná Nora Mojsejová. Priznala mladšieho milenca
Zdroj: TV Markíza

Na adresu exmanžela Braňa Mojseja vyriekla tie najtvrdšie slová.

Preslávila sa ako reality hviezda, ktorá si nedávala servítku pred ústa a cudzie jej neboli aj vulgárne výrazy. Noru Mojsejovú dostali podnikateľské aktivity až do väzenia a po tom, ako sa vrátila domov pôsobí ako úplne iná žena. Zaujímalo nás, ako sa má, čo má nové, a tak sa s nami stretla a poskytla nám otvorený rozhovor aj o láske.

Na adresu bývalého manžela Braňa Mojseja sa nevyjadrila veľmi lichotivo.

"Toto manželstvo, ktoré bolo, tých 10 rokov, bola najväčšia chyba v mojom živote. Nič neľutujem v živote, ani tú basu tak, ako že som sa s týmto človekom ja dala dokopy. Všetci moji známi, vrátane mojej rodiny, ma vtedy prosili, aby som sa za tohto človeka nevydávala, že či som potratila rozum. Však už som mala vtedy 44 rokov. Moja rodina bola z toho hotová, hotoví z toho boli aj známi. Samozrejme aj vtedy už so mnou prerušili kontakty, pretože vedeli, kto to je. Bola to najväčšia chyba v mojom živote a veľmi nerada to hovorím. Veľmi nerada spomínam na toto obdobie, pretože ešte aj to ma dostalo do basy," povedala Nora.

A čím ju v tom čase Braňo opantal? "Aj napriek tomu, že som mala po štyridsiatke, som sa takto zbastarčila. Ja neviem či mi preplo alebo ... ja neviem," dodáva Mojsejová a zároveň vylúčila, že by sa s Mojsejom dala ešte niekedy dokopy.

Hoci sa Nora veľmi sklamala v láske, rozhodla sa dať jej ešte šancu. V rozhovore priznala, že randí, ale hanbila sa povedať viac. Podarilo sa nám však zistiť, že muž, s ktorým trávi čas, nepochádza z Košíc a je od nej mladší.

Bývalá reality hviezda a kontroverzná podnikateľka nám porozprávala nielen o vzťahoch, ale o väzení, podnikaní či politike. Celý rozhovor si môžete pozrieť už vo štvrtok o 9.00 h na stránke TVNOVINY.sk.


BRATISLAVA/ Marcel Marcišiak, Ivan Čerňanský

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Láska

Dôležité udalosti