Šoubiz

Poslíček, ktorý priniesol pizzu na Oscary, dostal rozprávkové prepitné

Brad Pitt
Zdroj: SITA

Ellen DeGeneres si ho pozvala do šou, kde mu ich dala.

Moderátorka nedeľného ceremoniálu Ellen DeGeneres vyzbierala od celebrít 600 dolárov, ku ktorým potom pridala ďalších 400 dolárov a poslíčkovi Edgarovi ich odovzdala v pondelok vo svojej talkšou. Poslíček menom Edgar, ktorý v nedeľu priniesol pizzu na udeľovanie Oscarov, dostal od moderátorky ceremoniálu Ellen DeGeneres prepitné tisíc dolárov (v prepočte približne 725 eur).

Zdroj: SITA

DeGeneres mu peniaze odovzdala v pondelok vo svojej talkšou, kam ho pozvala. Moderátorka ešte počas ceremoniálu vyzbierala do klobúka Pharrella Williamsa od celebrít 600 dolárov, ku ktorým potom pridala ďalších 400 dolárov.

Zdroj: Brad Pitt

„Môj ďalší hosť včera večer priniesol pizze, pričom nevedel, že sú pre niektoré z najväčších svetových hviezd," uviedla v talkšou DeGeneres predtým, než pustila klip, ako Edgar priniesol pizzu na udeľovanie Oscarov. Edgar v talkšou prezradil, že si myslel, že pizza je pre scenáristov a producentov, no keď vošiel do Dolby Theatre, tak mu DeGeneres povedala, aby šiel za ňou.

Zdroj: SITA

Moderátorka ho následne priviedla na pódium a medzi celebrity. „Bol som v šoku. Netušil som, o čo ide. Bolo to bláznivé," uviedol poslíček s tým, že zvláštne bolo predovšetkým podať pizzu Julii Roberts, ktorá patrí medzi jeho obľúbené herečky. „Bola ženou mojich snov. Ešte keď som žil v Moskve, tak som vždy pozeral jej filmy. Takže bolo pre mňa úžasné, že som jej mohol doručiť pizzu," dodal.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

USA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.