Monica z Priateľov má nový džob! Zavesí herectvo na klinec?

Priatelia - Monica (Courteney Cox)
Priatelia - Monica (Courteney Cox) Zdroj: Warner Bros.

Čo okrem herectva učarovalo americkej herečke Courteney Cox?

Americká herečka Courteney Cox, ktorá sa v našich končinách preslávila stvárnením Monicy v kultovom sitcome Priatelia, sa v posledných rokoch dostáva na stránky novín najmä kvôli nevydareným plastikám, v súvislosti s rozvodom s o 7 rokov mladším hereckým kolegom Davidom Arquettom, či posledne turbulentným vzťahom s hudobníkom Johnnym McDaidom.

Málokto však vie, že 52-ročná Courteney si okrem herectva vyskúšala aj prácu režisérky. Jej režijná prvotina z roku 2012 nesie názov Smrť cez internet (orig. TalhotBlond) a už túto nedeľu ju uvedie v slovenskej premiére televízia Doma. Herečka sa nechala inšpirovať skutočnou udalosťou - zaoberá sa totiž nebezpečným sociálnym javom dnešnej doby. Hoci na prvý pohľad vyzerá neškodne a často k fyzickému kontaktu nikdy nedôjde, virtuálna nevera môže byť pre vzťah rovnako nebezpečná, ako tá klasická... Hoci Courteney celý film režírovala, herectvu predsa len neodolala a v spomínanej snímke si strihla aspoň menšiu rolu Amandy.

Zdroj: Sony Pictures

Zdroj: Sony Pictures

Nenechajte si ujsť slovenskú premiéru skutočného príbehu Smrť cez internet - v nedeľu, 13. novembra, o 20.00 na Doma!Prečítajte si aj:
* Dámy, buďte silné... Emir z Ferihy je zadaný!
* Seriálová Dila už tehotenské bruško neskryje! (foto v článku)
* Cansu a Hazal z Vymenených životov: Rivalky? Ani náhodou!

BRATISLAVA/ Jakub Trajteľ

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Courteney Cox

Dôležité udalosti