Hviezdy Beverly Hills sa stretli po 20 rokoch. Pozrite si milé video

Hviezdy Beverly Hills sa stretli po 20 rokoch. Pozrite si milé video
Zdroj: hollywoodlife.com

Chýbala však predstaviteľka slávnej Brendy.

Celebritný portál HollywoodLife.com usporiadal v rámci podujatia REWind Con v Chicagu stretnutie hviezd seriálu Beverly Hills 90210. Zúčastnili sa ho takmer všetci predstavitelia legendárnych postáv, ktorých osudy sledovali milióny tínedžerov po celom svete.

Prišiel Jason Priestley, Tori Spelling, Luke Perry, Jennie Garth, Gabrielle Carteris. Vincent Young, Christine Elise a James Eckhouse. Chýbali však Ian Ziering, ktorý stvárnil Stevea či David Austin Green. Ten si zahral Davida Silvera. Najviac však fanúšikom chýbala predstaviteľka slávnej Brendy - Shannen Doherty.

Tá neprišla na stretnutie z pochopiteľných dôvodom. Všetku energiu využíva na liečbu rakoviny, s ktorou bojuje od minulého roka. Jej kolegovia však na ňu intenzívne mysleli.

"Nikto z nás by tu dnes nebol bez Shannen. Prechádza si ťažkým obdobím a teraz sa jej práve nedarí najlepšie," povedal Luke Perry, ktorý v seriáli stvárnil Brendinu lásku Dylana.

"Je veľkou súčasťou úspechu tejto šou. Naučila ma veľa. Som rád, že sme boli na scéne partnermi. V úlohe Brendy so mnou dokázala veľmi pohnúť," dodal herec.

Zdroj: Instagram/ jenniegarth

Svojej kolegyni vyjadrila podporu aj Jennie Garth (Kelly). Na sociálnej sieti zverejnila snímku s heslom Bojovať ako Brenda. "Moja "sestra" Shannen je najsilnejšia žena, akú som kedy poznala. Aj predtým, aj teraz. Niekedy som sa silou tvojho ducha cítila ohrozená, teraz ho obdivujem. Naučila si ma nenechávať si veci pre seba, ukázať svoju silu. Som taká vďačná, že som sa s tebou mohla priateliť už ako mladá, ešte vďačnejšia som za to, že aj moje staršie ja sa s tebou stále priatelí. To najlepšie ešte len príde. Ľúbim ťa."


CHICAGO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Jennie Garth

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.