Rozprávali sme sa s tanečníčkou, ktorá tancovala s Bieberom. Toto od neho nečakala

Veronike sa splnil sen.
Zdroj: Facebook/ Marek Eštočin

Máloktorá tanečnica v jej veku sa môže pochváliť úspechom, ktorý sa Veronike podaril dosiahnuť pred pár dňami.

Veronika Tomčová je študentkou osemročného gymnázia, ale už teraz má vo svojej budúcnosti jasno. Svoje hobby chce premeniť na profesionálny džob, a to sa jej s jej talentom určite aj podarí. Máloktorá tanečnica v jej veku sa totiž môže pochváliť úspechom, ktorý sa Veronike podaril dosiahnuť pred pár dňami.

Trinásťročná tínedžerka z Košíc sa zapojila do internetovej výzvy, v ktorej Justin Bieber hľadal detských tanečníkov na svoje koncerty. Nakrútila tanečné video, ktoré malo obsahovať tanečné variácie z Bieberových klipov a aj freestyle. Ľudia za videá hlasovali a nakoniec vybral štyroch najlepších tanečníkov v každom meste práve Justin s pomocou choreografa Nicka DeMoura. Medzi výberom do Prahy bola aj Veronika. A tej sa pošťastilo nielen s Bieberom tancovať, ale ju dokonca aj objal.

,,Boli dva dni pred koncertom a ja som už ani nedúfala, že by sa mi niekto ozval. Ale niečo mi hovorilo, že mám ten mail ešte otvoriť. Keď som prišla z tréningu, otvorila som ho a tam bolo napísané, že ma vybrali. Zavolala som hneď maminu, ktorá začala kričať a ja som sa od radosti rozplakala," spomína Veronika.

Zdroj: Facebook/ Veronika Tomčová

,,Keď sme prišli do O2 arény, mali sme generálku, ktorá však bola bez Justina. Tam nám choreograf a tanečníci povedali, čo a kde budeme robiť. S Justinom sme sa stretli až na pódiu a bolo to skvelé," hovorí Veronika. Odtancovaním choreografie to však neskončilo. ,,Zaskočilo ma, že sa nás na konci pred všetkými pýtal na naše mená a celá aréna nám potom tlieskala. Bol to úžasný pocit, na ktorý nikdy nezabudnem," dodáva šikovná tanečníčka.

Veronika tancuje už sedem rokov v košickom tanečnom klube D.S. Studio a počas tohto obdobia na sebe tvrdo makala. Mnohokrát obetovala tréningom všetok svoj voľný čas, ale o tom, že sa to vyplatilo svedčia aj jej pódiové umiestnenia zo súťaží. Tento rok sa dokonca stala majsterkou Slovenska v kategórií hip hop sólo juniori, ale úspešné boli aj skupinové choreografie.

,,Veronika bola už od začiatku veľmi cieľavedomá a išla si za svojím cieľom. Patrí k tým tanečníkom, ktorí sa vedia na pódiu predať. Hoci už od začiatku bola veľmi šikovná, výraznejší progres u nej vidíme posledné dva roky," hovorí trénerka D.S. Studia Martina Gašajová.

Na základe tohto videa si ju vybral choreograf Justina Biebera.

Napokon si tú istú choreografiu zatancovala aj s Justinom v pražskej O2 Aréne.

Zdroj: YouTube/ Seendy

KOŠICE/ nt,js

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.