Elton John ho vraj chytal za genitálie, v prípade teraz nastal nečakaný zvrat

Na archívnej snímka z roku 2014 zľava Jeffrey Wenninger a Elton John.
Zdroj: Profimedia.sk

Spevák mu vraj raz strčil do nohavíc ruku a povedal: „Čo keby si ho vytiahol?"

Bývalý bodyguard britskej legendy Eltona Johna stiahol žalobu za sexuálne obťažovanie. Ktorú na hudobníka podal v marci. Informoval o tom portál dailymail.uk.

Bývalý policajt Jeffrey Wenninger v žalobe uviedol, že John ho ešte v roku 2014 verbálne aj fyzicky obťažoval, pričom ho údajne chytal za genitálie a dával mu rôzne sexuálne návrhy. Spevák mu vraj raz strčil do nohavíc ruku a povedal: „Čo keby si ho vytiahol?"

Wenninger, ktorý pre speváka pracoval v rokoch 2002-2014, ďalej tvrdil, že sa snažil Johnovi vzdorovať, no jeho to neodradilo. Spevákov právnik Orin Snyder všetky obvinenia odmietol s tým, že Wenningerovi ide iba o peniaze. Najnovšie však spevákov hovorca uviedol, že bodyguard žalobu stiahol, pričom nedošlo k žiadnemu mimosúdnemu vyrovnaniu.

Čo spôsobilo náhle stiahnutie žaloby?

Wenninger sa v minulosti zviditeľnil keď bol členom policajného komanda, ktoré zachránilo 80 ľudí z horiaceho domova dôchodcov. Za svoje hrdinstvo dostal od polície v Los Angeles „Medailu statočnosti".

Podľa špekulácii britských médii je pravdepodobné, že spevák v tichosti vyplatil svojmu bývalému zamestnancovi odškodné aby tak celú kauzu zamietol po koberec.

LONDÝN/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Sexuálne obťažovanie

Dôležité udalosti