Móda z hudobných cien: Selena po dlhšom čase na verejnosti krásna ako princezná

Móda z hudobných cien: Selena po dlhšom čase na verejnosti krásna ako princezná
Zdroj: Profimedia.sk

Speváčka svojou ďakovnou rečou všetkých dojala.

V Amerike sa opäť odovzdávali hudobné ceny a na červenom koberci tak nemohli chýbať najväčšie hviezdy z hudobného sveta. Na scénu sa po liečení vrátila speváčka Selena Gomez. Tá strávila niekoľko týždňov v inštitúcii, kam sa uchýlila pre úzkosti a depresie a sama to aj otvorene priznala.

Dvadsaťštyriročná herečka a speváčka si prišla prevziať cenu za Najlepšiu speváčku a jej ďakovná reč dojala všetkých.

"Ak ste zlomený, nemusíte taký ostať. Či už ma rešpektujete alebo nie, jedno by ste o mne mali vedieť. Starám sa o ľudí a som za to vďačná. Toto je pre vás," povedala Selena.

Zdroj: TASR

"Veľmi vám ďakujem. V roku 2014 to bolo prvýkrát, čo som k vám bola na 100 percent úprimná. Väčšina z vás veľmi dobre vie, ako žijem. Či sa mi to páči alebo nie. Ale musela som sa zastaviť, pretože som bola vo vnútri zlomená. Dávala som sa dohromady a nechcem vás sklamať. Nechcem vidieť vaše telá na Instagrame, chcem vidieť, čo je tu (pobúcha sa po srdci, pozn.red.). Jediné, čo môžem povedať z hĺbky srdca je, že som vďačná za príležitosť zdieľať s vami to, čo mám rada s ľuďmi, ktorých mám rada. Ďakujem svojím fanúšikom, pretože sú sakramenstky lojálni a neviem, čo som urobila, že som si vás zaslúžila," povedala v ďakovnej reči.

Selena vyzerala prekrásne. V tento večer si obliekla dlhú červenú róbu a ukázala, že v jednoduchosti je krása. Pozrite si, ako prišli oblečené ostatné hviezdy v našej galérii.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme American Music Awards

Dôležité udalosti