Modelka zosmiešnila budúcu prvú dámu Ameriky. Viac trápna ako smiešna

Gigi Hadid
Zdroj: AP

Jej paródia sa zdala ľuďom rasistická.

Tohtoročné American Music Awards sa nezaobišli bez štipľavých komentárov k americkým voľbám. Galavečer moderovali čoraz viac populárna modelka Gigi Hadid a komik Jay Pharoah. Gigi bola naozaj nádherná. Počas večera sa niekoľkokrát prezliekla a najviac vyrážala dych v čipkových bielych šatách. Kým jej vizáž všetci hltali, s moderátorským prejavom to už také ružové nebolo.

Gigi sa totiž taktiež pustila do amerických volieb a na mušku si zobrala budúcu prvú dámu Melaniu Trumpovú. Modelka si natiahla tvár, nahodila východoeurópsky prízvuk a spustila paródiu na okopírovaný prejav od Michelle Obamovej. „Milujem svojho manžela, prezidenta Baracka Obamu. A naše deti Sashu a Maliu," zavtipkovala Gigi.

Zdroj:Instagram/hadidvideos

Kým v sále sa ľudia smiali, doma za počítačmi už boli kritickejší, píše denník DailyMail. Na sociálnych sieťach sa objavili komentáre, ktoré hovoria, nech Gigi radšej predvádza a nemoderuje. Ľuďom sa zdal jej výstup rasistický a podľa nich by si nemala takto dovoliť zosmiešniť budúcu prvú dámu, nech už je akákoľvek.

Či jej paródia bude mať nejakú dohru, to uvidíme. Prezident ale Gigim fanúšik zrejme nebude.

Zdroj: AP


USA/DailyMail, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme American Music Awards

Dôležité udalosti