Móda z Českého slávika. Vyprsená Farna s dredmi na hlave

Ewa Farna
Zdroj: Profimedia.sk

V súboji plných dekoltov ju o chlp predbehla Marta Jandová.

České hudobné ceny sú rozdané a ako to už býva zvykom, aj tentoraz sa hlavnými hviezdami stali tí, čo každý rok. Sadu zlatých slávikov si v 51. ročníku rozdelili Karel Gott, Lucie Bílá, skupiny Kabát a No Name, absolútnym slávikom je Karel Gott.

Slávik je u našich susedov hudobnou udalosťou roka a prítomné dámy sú zväčša veľmi elegantné. Vždy sa však nájde niekto, komu sa podarí vytŕčať z davu. Tento rok to bola bronzová slávica Ewa Farna. Speváčka prišla v kostýme s hlbokým výstrihom. S účesom sa trápiť príliš nemusela, keďže momentálne má na hlave dredy.

Zdroj: Profimedia.sk

V súboji plných dekoltov ju o chlp predbehla Marta Jandová. Marta bola zahalená do čiernej farby a vsadila na klasiku. V čiernych šatách prišla aj bývalá kráľovná krásy Taťána Gregor Kuchařová. Taťána bola ako vždy dokonale upravená, čakali sme však od nej viac.

To "viac" ukázala priateľka Leoša Mareša Monika Koblížková. Monika zažiarila v metalických šatách, ku ktorým doladila "bagandže". Pozrite si aj ostatné outfity a zvoľte najlepšie oblečenú ženu večera.

Snímky nájdete vo fotogalérií. 

Zdroj: Profimedia.sk

PRAHA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Módna polícia

Dôležité udalosti