Šokovaná Jennifer Aniston. Toto od manžela veru nečakala!

Šokovaná Jennifer Aniston. Toto od manžela veru nečakala!
Zdroj: Profimedia.sk

Išlo však o veľmi príjemhý šok.

Americká herečka Jennifer Aniston bola hostkou v šou Ellen DeGeneres. Hviezda seriálu Priatelia sa posťažovala, že jej manžel Justin Theroux bol takmer celý rok preč kvôli pracovným povinnostiam. To, čo však urobil na Deň vďakyvzdania, veru nečakala.

Išlo ale o veľmi príjemný šok. "Rodina, priatelia, všetci k nám prišli na Deň vďakyvzdania a nikto z nich nechápal, prečo tam nie je Justin. Keby ste videli ich tváre, akoby mali depresiu. Hovorím si, halóóóóó, veď som tu ja. Chápem, Justin tu nie je, ale všetko bude v poriadku, tak sa stretnete budúci rok. Tak sa nie veľmi nadšení pustili do prípitku, predjedla a potom zrazu prišiel na rad moriak. A bol tam ďalší moriak, ktorý niesol moriaka, a to bol môj manžel," zažartovala Jennifer.

Justin tak priletel z Nemecka na otočku, aby mohol byť so svojou milovanou ženou. Herečka sa tak dočkala veľmi príjemného prekvapenia.Moderátorka Ellen DeGeneres sa nevyhla ani téme bulvár. Vychválila reakciu Jennifer, ktorú zverejnila na svojom blogu. Reagovala na to, čo sa v posledných týždňoch popísalo o jej tehotenstve. Po smrti matky to bolo pre herečku veľmi náročné obdobie. Bolo to po dovolenke v Mexiku, kde ju zachytili paparazzi s väčším bruškom.

Zdroj: Profimedia.sk

Jennifer nemala ani tušenia čo sa deje a po návrate z dovolenky ich s manželom čakalo na letisko množstvo fotografov a novinárov. "Nevedela som, čo sa deje. Obzrela som sa, či za mnou nie je Kim Kardashian, že ich je tam toľko," zavtipkovala herečka.

"Za všetky tie nechutné bulvárne články by sme mali prevziať zodpovednosť všetci. Pretože to čítame, kupujeme to. Namiesto toho by sme sa mali mať radi, podporovať sa, byť hrdé na seba, nech si zvolíme čokoľvek. Dá sa písať aj o iných veciach. Áno, sme ženy, máme vagíny a iné veci, ale čo tak sa sústrediť na úžasné veci, ktoré robia ženy pre tento svet? Je na nás, čo nás bude napĺňať šťastím," povedala Jenn.USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Ellen DeGeneres

Dôležité udalosti