V novom klipe Rolling Stones hrá hviezda Twilightu. Pozrite si ten zvodný tanec

V novom klipe Rolling Stones hrá hviezda Twilightu. Pozrite si ten zvodný tanec
Zdroj: YouTube/ The Rolling Stones VEVO

Skupina vydala nový album po 11-tich rokoch.

Legendárna skupina The Rolling Stones práve dnes vydala nový album po dlhých jedenástich rokoch. Fanúšikovia tak na pultoch obchodov nájdu novinku pod názvom Blue & Lonesome, ktorý obsahuje 12 piesní. Ide o kolekciu vintage bluesových coververzií, ktoré skupina nahrala na prvýkrát bez akýchkoľvek úprav v londýnskom štúdiu.

"Je to prekrásne. O to viac, že to vôbec nebolo v pláne," povedal Mick Jagger v New Yorku. Dodal, že Keith Richard, Ronnie Wood a Charlie Watts hrali briliantne. "Ani sme nemali robiť bluesový album. Jednoducho sme prišli do štúdia a stalo sa to samo," povedal Richards.

Novinka od Rolling Stones ponúka cover verzie skladieb od interpretov ako Howlin´Wolf, Willieho Dixona, Little Walter, Jimmy Reeda, Eddieho Taylor a Memphis Slim. Na dvoch skladbách na albume hrá na gitare Eric Clapton, konkrétne v I Can´t Quit You baby a Everybody Knows About My Good Thing.

Svetlo sveta už uzrel aj videoklip k singlu Ride ´Em On Down, v ktorom si zahrala herečka a hviezda Ságy Twilight Kristen Stewart.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme The Rolling Stones

Dôležité udalosti