Tehotná Zlatica Puškárová nevynechá Ples v opere. V čom zažiari?

Zlatica Švajdová Puškárová
Zdroj: Orange

Zabaviť sa a podporiť dobrú vec prídu aj Danica Kleinová s partnerom Alexandrom Nejedlým.

Dobročinný Ples v opere a Nadácia Markíza sa už tretíkrát spájajú, aby pomohli mnohým chorým deťom a ich rodinám. Sedemnásty ročník Plesu v opere si nenechajú ujsť ani markízacke moderátorky spravodajstva Zlatica Švajdová Puškárová a Danica Kleinová.

Zlatica sa bude na plese nielen zabávať, ale bude aj pracovať. „Som veľmi rada, že opäť budem môcť sprevádzať televíznych divákov Markízy touto veľkou nielen spoločenskou, ale aj charitatívnou udalosťou. Je to najväčšie charitatívne podujatie na Slovensku. Veľmi si to vychutnávam a veľmi sa mi tam páči," povedala.

Obľúbenej moderátorke pripravuje šaty jej „dvorná" návrhárka Jana Pištejová. Tento rok bude musieť myslieť aj na to, že Zlatka bude mať iné proporcie. A to nie pre vianočné prejedanie sa.

Výber šiat je pre mňa vždy kovbojka a dobrodružstvo, pretože robím všetko na poslednú chvíľu. Minulý rok som išla deň pred Plesom v opere za Jankou. Aj tento rok to bude zaujímavé. Janka má predstavu a ja jej plne dôverujem. Vždy to vyrieši za mňa. Tento rok sú moje proporcie iné. Nejedla som veľa, ale je za tým nový život. Janka sa ma už pýta na miery, no tie sú každý týždeň iné. Verím, že do januára nepriberiem až tak, že pôjdem v cisárových nových šatách," dodala budúca dvojnásobná mamička.

Zdroj: Orange

Zdroj: Orange

BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Ples v opere

Dôležité udalosti