Kristen Stewart má zase novú priateľku. Sexicu z Victoria´s Secret

Kristen Stewart má zase novú priateľku. Sexicu z Victoria´s Secret
Zdroj: Profimedia.sk

Tento rok je to už štvrtá partnerka po jej boku.

Podľa toho, ako sa Kristen Stewart v poslednom období zanedbane oblieka, to vyzerá tak, že aj priateľky strieda častejšie ako ponožky. Napriek tomu je pre mnohé ženy stále príťažlivá a najnovšie sa jej podarilo zbaliť krásku z Victoria´s Secret, ktorá v minulosti krátko chodila aj s Miley Cyrus.

Dvadsaťšesťročná Stella Maxwell sa o herečku zaujímala už v máji tohto roka, keď sa stretli na Met Gala v New Yorku, ale vtedy bola Kristen zadaná. Začiatkom tohto mesiaca však blízky zdroj potvrdil, že tieto dve tvoria pár.

Zdroj: Profimedia.sk

Dvojica spolu trávila čas v Savannah v Georgii, kde Kristen nakrúcala niektoré scény do nového filmu s názvom Lizzie. Je o Lizzie Borden, ktorá sa neslávne preslávila tým, že ju obvinili z vraždy jej otca a nevlastnej matky. Tragédia sa odohrala v 19. storočí.

Ešte pred niekoľkými týždňami chodila hviezda Twilightu so speváčkou St Vincent, reálnym menom Annie Clark. V júli sa zase vrátila k svojej asistentke Alicii Cargile, ktorú predtým opustila kvôli francúzskej herečke a speváčke Soko.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti