Laura Hritzová z Búrlivého vína: Nepríjemná skúsenosť s kyberšikanou

Laura Hritzová
Zdroj: Markíza

Mladá herečka nám porozprávala o hereckých kolegoch, súkromí, ako aj o skúsenostiach s kyberšikanou.

Lauru Hritzovú poznáte zo seriálu Búrlivé víno, v ktorom stvárňuje rovnomennú postavu Laury. V priebehu nakrúcania však malé ustráchané dievčatko, ktoré trpelo správanie otca tyrana, vyrástlo a z Laury sa stala krásna mladá dáma, ktorá rieši typické problémy dospievajúceho dievčaťa.

Samotné nakrúcanie sa zakaždým spája s vtipnými príhodami a momentmi, na ktoré herci určite spomínajú najradšej. Laury sme sa opýtali, ako si spomína na svoje začiatky. Boli k nej starší kolegovia ústretoví? Dávali jej rady? „Samozrejme, doteraz to robia, keďže ja som menej skúsená ako všetci oni dokopy,“ povedala skromne sympatická plavovláska. Pýtali sa jej učiteľky na to, čo sa bude diať v seriáli? S kým vychádza najlepšie a čo nám prezradila na svoju seriálovú mamu Moniku Hilmerovú? Pozrite si prvú časť rozhovoru.

Zdroj: Markíza

Tým, že Laura dostala v seriáli jednu z kľúčových postáv, sa dostala do povedomia divákov. Pozrite si druhú časť rozhovoru, v ktorej sa, okrem iného, dozviete aj to, ako si poradila so skúsenosťami s kyberšikanou.

Zdroj: Markíza

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Laura Hritzová

Dôležité udalosti