Týchto sexy chlapov si v roku 2017 zamilujete

Adam Jančina, Martin Šmahel a Pavol Sedlačko
Adam Jančina, Martin Šmahel a Pavol Sedlačko Zdroj: TV Markíza

O vašu pozornosť sa uchádzajú aj traja fešáci.

Nový rok štartujeme vo veľkom štýle. Z obrazoviek Markízy sa totiž na vás už čoskoro budú usmievať fešáci, kvôli ktorým sa veru oplatí zapnúť televízor. Martin Šmahel, Adam Jančina a Pavol Sedlačko - osobný tréner a dvaja mladí herci majú všetky predpoklady na to, aby patrili medzi tie najvýraznejšie tváre roku 2017.

Martin Šmahel (34)

Vyšportovaného trénera a výživového poradcu uvidíte na obrazovkách televízie Markíza už o týždeň. 10. januára totiž štartuje nová šou O 10 rokov mladší. V relácií prejdú manželské páry, kamarátky, susedky, súrodenci, či kolegovia kompletnou zmenou vizáže pod odborným dohľadom špičkových dermatológov, vizážistov, kaderníkov, zubárov, výživových poradcov, fitness trénerov či plastických rokov a omladnú tak doslova o 10 rokov. Nejde však iba o klasickú zmenáreň. Táto šou dodáva sebavedomie, sexepíl a radosť zo života.

Martin sa počas fotenia v ateliéri stretol s hercom Adamom Jančinom a okamžite si padli do noty. Obaja sa totiž aktívne venujú posilňovaniu a pod oblekmi skrývajú dokonale vypracované telá. „Páči sa mi, že žije aktívny život, neposúva starostlivosť o seba na poslednú priečku svojho rebríčka a práve preto bude určite ďalším mužom, ktorý pôjde príkladom všetkým jeho fanúšikom,“ pochválil mladého herca Martin.

Zdroj: TV Markíza

Adam Jančina (24)

Milé diváčky, zbystrite pozornosť, prosím! O vašu priazeň sa uchádza nový idol s prenikavým pohľadom. Mladý herec Adam Jančina štartuje svoju kariéru vo veľkom štýle – jednou z hlavných úloh nového komediálneho seriálu Divoký Zapadákov. Čaká vás statočný fešák so správaním džentlmena.

Aký bude pre neho rok 2017? „Bude majestátny, plný nových začiatkov,“ hovorí Adam, ktorého  popri štarte nového seriálu čakajú aj štátnice. „V tomto roku ma čaká otázka, aký bude môj život po škole,“ smeje sa ešte stále študent Vysokej školy múzických umení, ktorého môžete vidieť aj na doskách SND v hrách Nevesta Hôľ, Fanny a Alexander, či Polnočná omša. A čo hovorí na označenie „sexsymbol“? „Pekné, ale určite sa ním necítim. Nemám na to dôvod ani výšku,“ dodáva so smiechom Adam.

Zdroj: TV Markíza

Pavol Sedlačko (28)

Pavol Sedlačko si v postave sympatického a pracovitého Matúša v Búrlivom víne získal množstvo priaznivcov. Fešák s hanblivým úsmevom a pestovanou briadkou, sa v seriáli zabýval a podľa vlastných slov by si postavu Matúša rád udržal aj v ďalšej sérii. „Keď som sa o sebe prvý raz dočítal ako o „sexsymbole“, celkom ma to pobavilo. V prvom rade si  na tom vôbec nezakladám a neriešim to. Stačí mi, keď som sexsymbol pre priateľku,“ smeje sa.

Na rok 2017 sa síce teší, ale snaží sa zostať nohami na zemi. „Nezvyknem mávať veľké očakávania, pretože potom môže prísť veľké sklamanie. Uvidím, čo v roku 2017 príde, a keď už to príde, tak to vyriešim tak, aby to pre mňa čo najlepšie dopadlo. Hlavne by som chcel, aby som bol zdravý ja aj moji blízki. Ostatné nechávam na osud,“ želá si sympatický Paľo.

Zdroj: TV Markíza

BRATISLAVA/ Marína Dobošová

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti