Nora Mojsejová sa vydala za Versačeho. Môže sa tak vyhnúť väzeniu

Nora Mojsejová, dnes už Kabrheľová.
Zdroj: TV Markíza

Nora Mojsejová viac na toto priezvisko nereaguje.

Tento životný krok známej Košičanky nikto nečakal. Len nedávno si nevedeli prísť na meno a zrazu sú manželia. Nora Mojsejová sa dnes tretíkrát vydala. Áno povedala dlhoročnému priateľovi - nepriateľovi Františkovi Kabrheľovi alias Versačemu v Nitre.

Ten sa s ňou v minulosti súdil, pretože mu nevrátila státisíce eur, ktoré jej požičal ešte v roku 2008. Pred pár mesiacmi sa však v civilnom procese zmierili. Okresný súd bol ale v decembri 2016 nekompromisný a podnikateľke za podvod vymeral 10-ročné väzenie. Tomu sa teraz môže vyhnúť práve svadbou s Kabrheľom.

Vyhne sa väzeniu?

Podľa zákona má ako jej manžel právo nesúhlasiť s trestným stíhaním jeho blízkej osoby, ktorou Nora Mojsejová od dnešného dňa je. Je to tak veľmi zaujímavá situácia, ktorá doteraz nebola riešená. Bude záležať len od súdu a príslušných orgánov, ako to posúdia. Je tu však teoretická možnosť, že sa dá vyhnúť trestu aj samotnému odsúdeniu.

So známou Košičankou sa stretol náš redaktor Jozef Demeter. Na oslovenie pani Mojsejová reagovala: "Už nie som pani Mojsejová."


Dnes už pani Kabrheľová sa nedávno v rozhovore pre náš portál priznala, že má mladšieho priateľa a je skutočne zaľúbená. Z priateľa sa ale nakoniec podľa našich informácii mal vykľuť iba kamarát.

 
KOŠICE/zv, TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Versače

Dôležité udalosti