Manželia Švajdovci ako ich vidíte málokedy. Bláznili sa v snehu

Manželia Švajdovci ako ich vidíte málokedy. Bláznili sa v snehu
Zdroj: Reflex

Prezradili konečne aj mená pre bábätko?

Prvé dni nového roka prežili manželia Švajdovci spolu so synom Leonardom a priateľmi už tradične. "Sme v Terchovej, pretože my Terchovú milujeme. Už pekných pár rokov sem chodievame," hovorí Zlatica. "Vždy, keď sem ideme si hovoríme, že začíname rok tým, že budeme športovať a potom sem prídeme a zjeme 16-tisíc kusov halušiek," smeje sa Patrik.

Aj na svahu ich ľudia samozrejme spoznávajú. Popularita ale manželom neprekáža. "My sme tu už skoro ako doma," reaguje na to Patrik. "Sme už skoro ako maskoti. Ja si myslím, že je to pekná spätná väzba. Kto frfle na to, že ho ľudia spoznávajú a nechce byť videný, tak nech nerobí túto prácu. Musím povedať, že stretávame vynikajúcich ľudí. Očividne majú radi Markízu, a to nás teší," dodala Zlatica.

Leonard si lyžovačku vychutnával dosýta. Zlatica sa ale tento rok na lyže nepostavila, keďže je v radostnom očakávaní. "Pre nás je to veľké šťastie a požehnanie. My sa veľmi tešíme, že rozšírime našu rodinku. Bolo to plánované bábätko," hovorí moderátorka. Mená majú vybraté, ale podrobnosti si zatiaľ nechábajú pre seba.

Od svojej profesie sa Zlatica ani na dovolenke, ako sa hovorí, neodstrihla. Pripravovala sa totiž na Ples v opere. Viac v reportáži Lenky Stankovej.
BRATISLAVA/ Reflex

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Patrik Švajda

Dôležité udalosti