Neuveriteľné! Títo že majú päťdesiatku?

Julia Roberts, Vin Diesel, Pamela Anderson, päťdesiatnici
Julia Roberts, Vin Diesel, Pamela Anderson, päťdesiatnici Zdroj: TV Markíza

Nestarnúce idoly si tento rok pripíšu piaty krížik.

Čas plynie ako voda, no naše idoly pre nás už navždy zostanú sviežimi tridsiatnikmi. Vek sa však nevyhýba ani svetovým megahviezdam. Tento rok oslávi podľa denníka El País okrúhlu päťdesiatku množstvo z nich. Poďte sa s nami pozrieť na niektoré áčkové celebrity, ktorým pribudne piaty krížik.

Julia Roberts

Kedy: 28. októbra

Ako prežíva vek: „Je nešťastím, že žijeme v spoločnosti, kde sa ženám ani len nedá možnosť predstaviť si, ako budú vyzerať na staré kolená. Chcem, aby moje deti vedeli, kedy som nahnevaná, kedy som šťastná a kedy som zmätená. Tvoja tvár rozpráva príbeh a nemal by to byť príbeh o návšteve plastického chirurga,“ vyjadrila sa úprimne pre časopis Elle ikonická herečka.

Noel Gallagher

Kedy: 29. mája

Ako prežíva vek: „Nedesím sa predstavy seba ako starého muža stále hrajúce rock and roll. V podstate ani neviem robiť nič iné. Možno prestanem koncertovať, to závisí od toho, koľko moje telo vydrží. Najhoršie na starnutí sú opice, teraz sa ma držia tri či štyri dni,“ posťažoval sa na ťažké rána po poriadnych žúrkach líder skupiny Oasis.

Nicole Kidman a Keith Urban

Kedy: Ona 20. júna a on 26. októbra

Ako prežíva vek:  „Keith a ja si želáme viac detí. Keby som opäť otehotnela, bola by som neskutočne šťastná. Môj dedko mal moju mamu v 49. rokoch,“ povedala herečka, pre ktorú vek zjavne nie je prekážkou. Rovnako to vidí aj jej manžel, novozélandský hudobník Keith Urban.

Carla Bruni

Kedy: 23. septembra

Ako prežíva vek: „Moja mladosť odchádza, aj keď staroba zatiaľ neprišla. Desí ma to a zarmucuje. Nikto mi nepovedal, že sa to skončí tak rýchlo. Keby som to bola bývala vedela, určite by som si užívala viac,“ povedala talianska modelka.

Pamela Anderson

Kedy: 1. júla 

Ako prežíva vek: „Starnutie je niečo, s čím sa vyrovnávame všetci. Viem, že to znie ako klišé, ale šťastie je veľmi úzko spojené s krásou. Pokoj, kľud a život bez neustáleho stresu sú veľmi dôležité, aby ste sa cítili krásni a istí sami sebou. Pravdou je, že sa mi páči starnutie, viem, že je toho predo mnou ešte veľa,“ povedala kráska, ktorá bola koncom osemdesiatych rokov skutočnou sexbombou.

Jamie Foxx

Kedy: 13. decembra

Ako prežíva vek: „Sláva a vek mi pomáhajú v boji za mojich ľudí,“ povedal pre El País sympatický herec.

David Guetta

Kedy: 7. novembra

Ako prežíva vek:  „Už som začal používať krémy. Keď som bol mladší, vôbec ma tieto veci netrápili, ale vidím, že je to súčasť roboty. Aj keď ja by som chcel, aby ľudia nemilovali mňa, ale moju hudbu, moji fanúšikovia sú mladí,“ priznal svetoznámy dídžej.

Matt Leblanc

Kedy: 25. júla

Ako prežíva vek: „Počas mnohých rokov som sotva vychádzal z domu. Bol som vyhoretý. Nechcel som žiadny plán, nechcel som byť na nijakom mieste. Väčšina hercov vyvoláva svojim agentom a pýta sa na novinky. Ja som tomu môjmu povedal ´Prosím, na pár rokov jednoducho zabudni na moje telefónne číslo.“ Bolo to temné obdobie. Takmer som sa dopracoval k depresii. Ale prekonal som to. S pribúdajúcim vekom si uvedomíš, že čo ťa nezabije, to ťa posilní,“ priznal predstaviteľ veselého Joeyho z Priateľov.

Vin Diesel

Kedy: 18. júla

Ako prežíva vek: „Starnutie ma neotravuje. Páčia sa mi jednotlivé životné etapy. Páčilo sa mi, keď som mal 20,30 aj 40 rokov. Teraz si želám osláviť päťdesiatku. Nie som márnivý,“ uistil fanúšikov charizmatický herec.

Jason Statham

Kedy: 26. júla

Ako prežíva vek: „Som verným prívržencom dobrých stravovacích návykov a cvičenia. V mojom veku nakrúcam všetky akčné scény, nepoužívam dablérov a pripravujem sa na ne vopred. Vo voľnom čase cvičím s činkami, aj kardio,“ opísal svoju obdivuhodnú formu herec.

Pauhofová má po svojom boku riadneho fešáka! Tohto krásavca jej budete závidieť! Pôvabná herečka vám vo filme Všetko alebo nič predstaví poľského herca.

Režisérka filmu Všetko alebo nič o sexuálnych scénach: „Bola to čistá gymnastika!“ Režisérka Marta Ferencová o filme Všetko alebo nič.

Kvíz!: Ako dobre poznáte turecké seriály? Patríte k fanúšikom romantických príbehov z krajiny polmesiaca? Otestujte sa!

USA/ md

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Vin diesel

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.