Šokujúce odhalenie v trojuholníku Brad, Jennifer a Angelina. Toto nikto nečakal

Šokujúce odhalenie v trojuholníku Brad, Jennifer a Angelina. Toto nikto nečakal
Zdroj: Profimedia.sk

Roky obviňovali Angelinu, pravda je ale niekde inde.

Všetci už nedočkavo čakajú na dokument o Bradovi Pittovi a Angeline Jolie. Film s názvom Broken: The Incredible Story of Brad And Angelina má ukázať ľuďom, ako sa títo dvaja spoznali, čím si prešli a koniec ich vzťahu.

Ako píše RadarOnline.com, film tiež odhaľuje, ako to vlastne bolo s Jennifer Aniston. Celé roky musela Angelina trpieť obviňovanie z každej strany, že to bola práve ona, prečo Bradovi a hviezde seriálu Priatelia skrachovalo manželstvo.

Ale pravda je vraj inde. "Brad a Jen mali vážne problémy dlho predtým, ako sa zoznámil s Angelinou. Tento film odhalí skutočný dôvod krachu ich  manželstva. Keby nestretol Angelinu, tak by časom skončil s niekým iným tak či tak," prezradil blízky zdroj.

Bez ohľadu na to, ako to v skutočnosti bolo, Jennifer sa dočkala svojej pomsty. "Vyzerá to akoby mala pocit, že sa pri Bradovi vyhla guľke. Len je šokovaná tými všetkými obvineniami na jeho adresu a kam sa za tých 12 rokov dostal. Niektoré obvinenia sú podľa nej neopodstatnené, okrem tých ohľadom alkoholu a drog," tvrdí zdroj. Napokon, Brad sa aj priznal k skúsenostiam s marihuanou.

"Nezáleží na to, čo si o Angeline myslia ľudia. Tento film bude férový," dodal zdroj.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti