Najodvážnejšie snímky Emmy Watson. Ukázala prsia

Emma Watson
Zdroj: TASR

Pre magazín Vanity Fair odhodila zábrany.

Hlavná hviezda najnovšej verzie filmovej rozprávky Kráska a zviera zahodila zábrany a poodhalila svoje telo. Emma Watson (26) nafotila krásne a na jej pomery aj veľmi odvážne snímky pre magazín Vanity Fair. V aktuálnom vydaní časopisu nájdete s herečkou rozsiahly rozhovor.

Predstaviteľka Hermiony z najslávnejšieho čarodejníckeho príbehu Harry Potter je známa svojimi aktivitami za práva žien vo svete. Otvorene hlási, že je feministka, aj keď mnohí ľudia podľa nej vôbec netušia, čo feminizmus naozaj znamená.

Zdroj:Instagram/vanityfair

V magazíne Vanity Fair sa objavila snímka, na ktorej Emma odhalila prsia. Fotka nie je ničím vulgárna. Išlo o profesionálne fotenie zo sveta vysokej módy. Herečka vyzerá na fotke naozaj sexy, no podľa nej tento výraz znamená niečo úplne iné, ako ukazovanie nahoty.

„Moja predstava o tom, ako byť sexy: menej je viac. Čím menej odhalíte, tým viac ľudí očaríte," povedala pre magazín. Emma je rozumná mladá dáma, ktorá sa venuje charite, činnosti na pôde OSN a v roku 2016 bola hosťujúcou lektorkou na Oxforde.

Zdroj:Instagram/vanityfair

Zdroj:Instagram/vanityfair

USA/VanityFair, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Vanity Fair

Dôležité udalosti