Milovaný muž princeznej Diany šokuje: Toto tajil viac ako 30 rokov

Milovaný muž princeznej Diany šokuje: Toto tajil viac ako 30 rokov
Zdroj: Profimedia.sk/ Tim Rooke/ REX Features

Brala ho ako najlepšieho priateľa, on ju mal zradiť.

Princezná Diana mala mimoriadne dobrý vzťah so svojím komorníkom Paulom Burrellom. Nie raz o ňom povedala, že je jej dobrý priateľ a skala, o ktorú sa môže oprieť. To všetko sa ale zmenilo po jej smrti. Mnohí Burrella obviňujú z toho, že na Diane chcel zarobiť. Napísal o nej totiž dve knihy, v ktorých prezradil aj to, čo nemal. Princeznej synovia William a Harry ho označili za zradcu.

Zdroj: Profimedia.sk

Teraz na povrch vyplávali šokujúce informácie o samotnom Paulovi. Už deväť mesiacov je rozvedený a ide sa znovu ženiť - s mužom. Jeho partnerom je právnik Graham Cooper, s ktorým sa stretával už v roku 2014. Píše RadarOnline.com.

Burrell bol ženatý s manželkou Mariou 32 rokov a dvojica má spolu dvoch synov. Oddelene žili už niekoľko posledných rokov a rozviedli ich minulý rok. Partneri sa zoznámili v čase, kedy obaja pracovali v Buckinghamskom paláci a ešte v roku 2015 Paul vyhlasoval, že svoju ženu miluje.

Zdroj: Profimedia.sk

Lenže už v roku 2002 sa o ňom hovorilo, že je homosexuál. Mohli za to vyjadrenia istého Grega Peada, ktorý tvrdil, že mal s Burrellom trojročný vzťah a raz ho vzal aj do Buckinghamského paláca, kde mali spolu sex.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti