Hviezda Twilightu poriadne šokovala. Vyholila si hlavu

Hviezda Twilightu poriadne šokovala. Vyholila si hlavu
Zdroj: Getty Images

Dvadsaťšesťročná kráska, ktorá od rozchodu s Robertom Pattinsonom randí len so ženami, pôsobila s novým účesom a v čiernom outfite drsne.

Dlhé vlasy nemala už roky, ale Kristen Stewart pristal aj kratší účes. Tentoraz ale poriadne šokovala. Herečka prišla na premiéru nového filmu Personal Shopper v Los Angeles. Kristen prekvapila novinárov vyholenou hlavou, ktorú si odfarbila na blond.

Zdroj: Profimedia.sk

Dvadsaťšesťročná kráska, ktorá od rozchodu s Robertom Pattinsonom randí len so ženami, pôsobila s novým účesom a v čiernom outfite drsne. A aj sa tak pred novinármi tvárila.

Zdroj: Profimedia.sk

Snímka Personal Shopper je francúzsky psychologický thriller z dielne režiséra Oliviera Assayasa, ktorý zachytáva duchársky príbeh odohrávajúci sa v zákulisí módneho sveta v Paríži.

Zdroj: Profimedia.sk

Postava Kristen Stewart smúti za svojím mŕtvym dvojčaťom a trávi veľa času vo svojom parížskom dome, aby nadviazala kontakt s jeho duchom.

Zdroj: Profimedia.sk

Kritici reagovali na film protichodne, ale za zlú kvalitu filmu nevinia Kristenin herecký výkon. "Nech už má Kristen rôzne nedostatky, má to byť scenárista a režisér Assayas, ktorý má z príbehu urobiť bombu," napísala recenzistka Barbara Scharres na RogerEbert.com.LOS ANGELES/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kristen Stewart

Dôležité udalosti