Šoubiz

Miro Jaroš oslávil narodeniny v škôlke

miro.jpg

V rodnej obci totiž nakrúcal videoklip k pesničke Čarovné slovíčka.

Spevák Miro Jaroš minulý týždeň oslávil narodeniny naozaj netradičným spôsobom. S deťmi v materskej škôlke. V rodnej obci Teplička nad Váhom totiž nakrúcal videoklip k pesničke Čarovné slovíčka. Čo ho spája s deťmi?


„Som večné dieťa, možno aj preto sa mi tak darí písať detské pesničky," smeje sa spevák, ktorý po úspechu knižky a videoklipu Čisté rúčky čoskoro predstaví vizuál k svojej druhej knižke s názvom Čarovné slovíčka.

„Sú to náučné pesničky, snažíme sa vždy deti niečomu užitočnému naučiť. Po umývaní rúk sú to práve slovíčka prosím, ďakujem, alebo mám ťa rád, ktoré chceme hravou formou deti naučiť správne používať," doplnil. 


Nakrúcanie videoklipu sa tak neplánovane zmenilo na malú narodeninovú oslavu speváka, ktorý v ten deň oslávil 36 rokov: „Náhodou to tak vyšlo. Nakrúcali sme scénku oslavy narodenín, kedy deti učíme povedať Všetko najlepšie, mali sme aj tortu, ktorú sme potom rozdávali deťom na ihrisku a okoloidúcim. Tak som oslávil narodeniny s detičkami," smeje sa.


Spevák zároveň prezradil, že v hlave má ďalšie témy, ktoré plánuje rozpracovať v ďalších knižkách a pesničkách: „Vyberieme sa na cestu, naučíme sa bezpečnému správaniu na uliciach a cestách a potom sa naučíme zásadám stolovania".

Popri detských projektoch plánuje 36-ročný hudobník nahrať aj nové skladby pre dospelé publikum. „Mám asi 10 nápadov, na ktorých teraz pracujem. Bude to niečo iné, možno ako boli ľudia zvyknutí, ale cítim že som sa vybral správnym smerom," doplnil.

TEPLIČKA NAD VÁHOM/ redakcia Šoubizu

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.