Zvolili ste najkrajšie oblečenú ženu galavečera OTO. Toto je vaša kráľovná

Veronika Cifrová Ostrihoňová, Zuzana Šebová, Mária Čírová
Zdroj: Profimedia.sk/Peter Žákovič

Slovenky by sa pokojne mohli objaviť na hollywoodskom červenom koberci.

Cez víkend ste mali možnosť hlasovať za najkrajšie oblečenú dámu galavečera OTO 2017. Slovenky opäť ukázali, že majú skvelý vkus a pokojne by sa mohli objaviť na hollywoodskom červenom koberci. Z prítomných dám ste vybrali výhernú trojicu.

Na treťom mieste v našej ankete skončila Mária Čírová (406 hlasov), ktorá v sobotu predviedla veľmi rafinované šaty. Speváčka stavila na odvahu a takto oblečenú sme ju ešte nevideli. Odvaha sa jej vyplatila. Vyzerala naozaj nádherne.

Zdroj: Profimedia.sk

Druhá najlepšie oblečená dáma večera je podľa vás naša redaktorka spravodajstva Veronika Cifrová Ostrihoňová (736 hlasov). Veronika má módu v malíčku a na každom verejnom podujatí pre ňu ukazuje skvelý cit. Na tento galavečer ju pripravoval módny stylista Andrej Kusalík. Veronika mala okrem zaujímavého nohavicového outfitu aj perfektnú vizáž.

Zdroj: Peter Žákovič

Víťazkou a kráľovnou večera je obľúbená herečka Zuzana Šebová (840 hlasov), ktorú môžete vidieť na obrazovkách Markízy napríklad v Kredenci alebo v seriáli roka Horná Dolná. Zuzka bola v šatách od Borisa Hanečku naozaj krásna a vyzerala veľmi nežne. K šatám si obula lodičky od slávneho a veľmi uznávaného návrhára.

Zdroj: Profimedia.sk

 

BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme OTO 2017

Dôležité udalosti