Šokujúca správa. Beckhamovci si chcú dať po 18 rokoch zbohom

Beckhamovci
Zdroj: Profimedia.sk

S informáciou prišiel bulvárny magazín Star.

Najnovšie sa šepká, že jedno z najtrvácnejších manželstiev je na pokraji rozvodu. Victoria a David Beckhamovci sa vraj chcú rozísť. Má to však háčik. Informáciu o blížiacom sa rozvode priniesol magazín Star.

Ale bolo to práve 30. januára tohto roku, kedy David Beckham v rozhovore pre BBC Radio 4 prezradil, že si s Victoriou obnovili manželské sľuby po 18-tich rokoch ich vzťahu. Píše HollywoodLife.com.

V magazíne ale poukázali na to, že z obnovenia sľubov neexistuje žiadna fotografia. Pri tom dvojica je na sociálnych sieťach mimoriadne aktívna a zverejňuje aj fotografie z rodinných albumov.

Zdroj: Profimedia.sk

Dôkazom krízy má byť nedávna rodinná lyžovačka. Blízky zdroj magazínu tvrdí, že Victoria sa po celý čas na manžela ani nepozrela a správala sa veľmi chladne. Navyše manželia riešili dôležitejšiu vec. Ich syn Brooklyn (18) na svahu spadol a zlomil si kľúčnu kosť.

V magazíne ďalej píšu, že Victoria si postupne necháva odstraňovať tetovania, ktoré sú inšpirované Davidom. Konkrétne jedno z chrbta a jeho iniciály na zápästí.

Dvojica vraj odmietla chodiť do manželskej poradne, pretože kríza zašla až príliš ďaleko. Ďalší blízky zdroj ale tvrdí, že je to vymyslená hlúposť.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Rozvod

Dôležité udalosti