Šoubiz

Malý Jake z Dva a pol chlapa: Končí s herectvom, spásu našiel u Boha!

jake.jpg

Ľutuje aj svoje účinkovanie v seriáli.

Dvadsaťročný herec Angus T. Jones sa preslávil už ako malý chlapec vďaka postave Jakea v seriáli Dva a pol chlapa. Na pľaci v podstate vyrástol a dnes je z neho mladý, a ako sa zdá, uvedomelý muž. Už v roku 2012 sa nechal počuť, že seriál z dielne CBC je plný špiny. Teraz to ale ľutuje. "Je to jeho dieťa a ja som ho napadol, čo mi je ľúto, ale ostatné veci neľutujem," povedal na margo tvorcu seriálu Chucka Lorrea. 


V najnovšom rozhovore pre KHOU správy v Houstone, kde šokoval svojou hustou bradou, povedal: "Zľahčovali sa tam veci, ktoré sú reálnymi problémami ľudí. A bol som pokrytec, pretože sa mi mnohé veci nepáčili, ale aj tak som pokračoval v nakrúcaní a nechal som si za to platiť," hovorí Angus. Ten ako malé dieťa zarobil za jednu epizódu 300-tisíc dolárov.

Rozhodol sa ale vzdať kariéry. Momentálne študuje v Colorade a pracuje pre World Harvest Outreach Church v Houstone. "Chcem vstúpiť do svetla, pretože viem, že existuje miesto, kde je uzdravenie skutočné a videl som Boha robiť úžasné veci,"povedal. 

https://www.youtube.com/watch?v=mqw7SudUY2Y


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.