Šokujúce odhalenie po vyše 20 rokoch. Princezná Diana pochovala v záhrade dieťa

Princezná Diana s princom Charlesom na návšteve Portlandu v Austrálii
Zdroj: Profimedia.sk

S informáciou prišla jej najlepšia kamarátka Rosa Monckton.

Od smrti princeznej Diany vyšlo na povrch množstvo tajomstiev britskej kráľovskej rodiny. Jedno si so sebou do hrobu zobrala aj samotná Diana. Jej najlepšia priateľka Rosa Monckton prišla s jeho odhalením po vyše 20 rokoch.

V rozhovore pre Sunday Night televíznej stanice Channel 7 prezradila smutné tajomstvo. V roku 1994 Rosa porodila mŕtve dieťatko. O princeznej Diane je známe, že bola priateľská a dobrosrdečná, preto jej konanie zrejme nikoho neprekvapí.

Zdroj: Profimedia.sk

Matka princa Williama a Harryho sa rozhodla pochovať dieťa v záhradách Kensingtonského paláca. Celá situácia bola prísne utajená. Vedeli o tom len traja ľudia – Rosa, Diana a komorník Paul Burrell. Lady Diana mala dokonalý plán. Strážnikovi povedala, že na záhrade pochovajú domáce zvieratko.

„Bola to veľmi dojemná rozlúčka,“ spomína po rokoch Rose. Diana mala najlepšej kamarátke dokonca nechať kľúč od záhrad, aby mohla hrob kedykoľvek navštíviť. O rok neskôr sa Rose narodila dcéra Domenica s Downovým syndrómom. O ich priateľstve svedčí aj fakt, že princezná bola Domenicinou krstnou mamou. 

ANGLICKO/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti