Premohli ho slzy. Ed Sheeran sa počas rozhovoru zrútil

Ed Sheeran počas rozhovoru nedokázal udržať slzy
Zdroj: Youtube/rednoseday

Britský spevák pravidelne prispieva na organizáciu Comic Relief, ktorá sa snaží zabezpečiť deťom v Libérii lepší život.

Ed Sheeran má skutočne srdce na pravom mieste. Britský spevák pravidelne prispieva na organizáciu Comic Relief, ktorá sa snaží zabezpečiť deťom v Libérii lepší život.

Dvadsaťšesťročný hudobník stretol počas nakrúcania v Libérii skupinu chlapcov, ktorých zneužívali fyzicky aj psychicky. Ed si hneď všetkých získal. Namiesto toho, aby len tak odišiel, im chcel zaistiť nocľah, píše Daily Mail.

„Nezáleží na tom, koľko to bude stáť. Môžeme ho, aj jeho piatich kamarátov vziať do hotela spolu s niekým starším, aby na nich dozrel?" povedal na kameru. „Nemyslím si, že môžeme odtiaľto odísť, kým sa to nevyrieši,“ dodal Ed.

Chlapci sú, našťastie, v poriadku. „JD a jeho priatelia, ktorých Ed Sheeran stretol, sú už v poriadku, no veľa ďalších detí žije stále v nebezpečenstve. Pomôžte nám pomôcť im,“ napísal hovorca Comic Relief na Twitteri. JD-mu zomrela mama a starý otec na ebolu. Jediné, čo si želá, je chodiť do školy.

Zdroj: Youtube/rednoseday

Britský spevák sa ešte predtým stretol s 12-ročným dievčaťom menom Peaches, ktorá prišla o svojho otca. Dôvodom bola ebola. Keď mu zaspievala pesničku, ktorá jej pripomína otca, Ed nedokázal udržať slzy a počas rozhovoru sa zrútil.

„Byť celebritou, ktorá príde do Afriky a plače na kameru, je to posledné, čo som kedy chcel,“ povedal úprimne. „Naozaj som chcel odtiaľto odísť a povedať, že všetko je super a potom som si zaspieval s tým dievčaťom. Smiala sa od ucha k uchu a potom začala plakať,“ povedal so slzami v očiach.

Zdroj: Youtube/rednoseday

Autor posledného štúdiového albumu ÷ (Divide) vystúpil minulú stredu v rámci Red Nose Day so skladbou What Do I Know? Keď mu počas spievania vypadol text, nenechal sa vyviesť z miery, usmial sa a pokračoval ďalej.

Zdroj: Youtube/rednoseday

VEĽKÁ BRITÁNIA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Ed sheeran

Dôležité udalosti