Nicki Minaj na červenom koberci. Toto by od nej nikto nečakal

Nicki Minaj (vľavo), Cindy Crawford (v strede), Fergie (vpravo) na Fashion LA Awards
Zdroj: Profimedia.sk

Raperka, ktorá sa rada odhaľuje na verejnosti, milo prekvapila.

V nedeľu večer sa na červeno-bielom koberci stretli známe tváre v rôznych outfitoch. V Los Angeles sa totiž konali The Daily Row’s Fashion Los Angeles Awards. Medzi celebritami nechýbala dcéra Michaela Jacksona Paris, modelka Cindy Crawford, raperka Nicki Minaj či speváčka Fergie.

Práve Cindy Crawford vyzerala úžasne. Na udalosti ju sprevádzal o tri roky starší manžel Rande Gerber a deti Presley (17) a Kaia (15). Päťdesiatjedenročná kráska zvolila čierno-modré šaty. Na dcéru môže byť právom hrdá. V gaštanovočervených šatách bez ramienok mnohým nepochybne vyrazila dych.

Zdroj: Profimedia.sk

Raperka Nicki Minaj prišla na odovzdávanie s predĺženými vlasmi, ktoré jej siahali až po nohy. Neboli to ale vlasy, ktorými 34-ročná interpretka šokovala. Aj keď si obliekla pomerne krátke šaty, dekolt mala viac-menej zahalený. Nicki, ktorá sa rada odhaľuje na verejnosti, tentoraz milo prekvapila.

Zdroj: Profimedia.sk

Americká reality hviezda Kim Kardashian nesklamala a svoje krivky ukázala v priesvitných šatách. S účesom si veľa starostí nerobila a prišla, akoby len pred chvíľou vyšla zo sprchy. Počas večera sa jej však stala nepríjemná nehoda, keď do nej narazil neznámy muž. Všetko však vyzeralo horšie, ako v skutočnosti bolo a Kim sa nič vážne nestalo.

Zdroj: Profimedia.sk

Meno modelky Dree Hemingway vám asi veľa nehovorí, na jej outfit však tak ľahko nezabudnete. Plavovláska prišla v modrobielych kockovaných šatách, ktoré pripomínali obrus starej mamy. Podobne vyzerali aj topánky, ktoré si v ten večer vybrala. Pozrite si fotogalériu a hlasujte v ankete za najkrajšie oblečenú ženu večera.

Zdroj: Profimedia.sk

LOS ANGELES/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Módna polícia

Dôležité udalosti