Pippa Middleton chystá svadbu. Škandál ju neobišiel

Pippa Middleton
Zdroj: Profimedia.sk

Sestra vojvodkyne z Cambridge nechce, aby ju ktokoľvek počas jej veľkého dňa zatienil.

Pippu Middleton už budúci mesiac čaká veľký deň. Za muža si chce vziať bývalého automobilového pretekára Jamesa Matthewsa (41). Dvojica spolu randila už v roku 2012. Svadba sestry vojvodkyne z Cambridge sa ale zrejme nezaobíde bez škandálu.

Tridsaťtriročná Pippa zakázala účasť modelke Vogue Williams aj napriek tomu, že niekoľko mesiacov chodí s Jamesovým bratom Spencerom. Ten je známy z televíznej reality šou Made in Chelsea, informuje The Sun.

Zdroj: Instagram/voguewilliams

Podľa zdroja sa Pippa obáva toho, že by ju v jej svadobný deň mohla Vogue zatieniť. „Myslí si, že vzťah Vogue so Spencerom je stále veľmi čerstvý. Nebolo by vhodné, aby sa len po pár mesiacoch chodenia zúčastnila svadby,“ tvrdí zdroj.

Zdroj: Instagram/voguewilliams

Zhodou okolností má Vogue v ten deň pracovné povinnosti. „Vogue v ten deň pracuje. Má to naplánované už dlho, takže napriek tomu nebude môcť prísť,“ hovorí zdroj z blízkeho okolia 31-ročnej írskej modelky.

Ktovie, ako to bude v prípade modelky Meghan Markle, ktorú si do Kensingtonského paláca hodlá nasťahovať princ Harry. Nemožno poprieť, že hviezda seriálu Suits je krásna a na svadbe by určite zažiarila.

Zdroj: Instagram/meghanmarkle

ANGLICKO/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti