Katy Perry pritvrdila. Šokovala účesom na chlapca

Katy Perry
Zdroj: Profimedia.sk

O nový účes sa jej znovu postaral kaderník Chris McMillan, ktorý spolupracoval aj s herečkou Jennifer Aniston či reality hviezdou Kim Kardashian.

Katy Perry sa rozhodla pritvrdiť. Po tom, čo ukončila vzťah s hercom Orlandom Bloomom, si svoje vlasy výrazne skrátila. Včera zverejnila na Instagrame zábery, na ktorých ich má ostrihané na chlapca.

Zdroj: Instagram/katyperry

O účes sa jej znovu postaral kaderník Chris McMillan, ktorý spolupracoval aj s herečkou Jennifer Aniston či reality hviezdou Kim Kardashian.

Hovorí sa, že za zmenou imidžu stojí u ženy vždy nový chlap. Aj keď sa špekulovalo o tom, že 32-ročná americká speváčka randí s hercom Ryanom Phillippem, ten všetky fámy poprel. Na Twitteri napísal veľkými písmenami, že s ňou nemá nič spoločné. „NECHODÍM S KATY PERRY. SOTVA JU POZNÁM. PROSÍM, PRESTAŇTE LIETAŤ PONAD MÔJ DOM S HELIKOPTÉRAMI. NIE JE TU,“ vyjadril sa 42-ročný herec.

Zdroj: Instagram/katyperry

 

Podobnému účesu neodolala ani herečka Kristen Stewart. Hviezda Twilight ságy však mala na to pádny dôvod. Bývalá priateľka jedného z najsexy mužov planéty podľa magazínu Glamour Roberta Pattinsona momentálne nakrúca nový film Underwater.

Zdroj: Profimedia.sk

USA/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme účes

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.