Televízna moderátorka sa kúpala úplne nahá. A nebola na nudapláži

Televízna moderátorka sa kúpala úplne nahá. A nebola na nudapláži
Zdroj: Profimedia.sk

Síce do mora vošla v spodnom dieli plaviek, von už vyšla bez neho.

Tridsaťsedemročná moderátorka Victoria Bonya oddychovala s kamarátkami na pláži v Miami, kde vyvolala poriadny rozruch. Na tejto pláži nie je neobvyklé, keď natrafíte na nejakú krásku bez vrchného plavkového dielu. Ale Victoria to posunula ešte ďalej. Síce do mora vošla v spodnom dieli plaviek, von už vyšla bez neho.

Zdroj: Profimedia.sk

Bývalá ruská playmate vyvolala v marci rozruch v médiách. Prehovorila o tom, čo sa jej stalo na letisku v Los Angeles. Tam ju odviedli strážnici bokom po tom, ako jej našli v batožine vizitku firmy, ktorá vyrába skryté videokamery. Podozrievali ju zo špiónstva. Píše The Sun.

Zdroj: Profimedia.sk

Kým jej skenovali batožinu, vypytovali sa jej na Vladimira Putina. "Myslela som si, že ma deportujú. Namiesto toho, aby sa ma pýtali normálne otázky, pýtali sa ma na nášho prezidenta. Keď si o mne zistili všetko, začali hovoriť o KGB," prezradila 37-ročná moderátorka.

Victorie, ktorá nedávno oznámila, že sa rozišla so synom írskeho podnikateľa Alexa Smurfitta, sa pýtali, či je členkou tajných služieb.

Zdroj: Instagram/victoriabonya

"Začala som sa smiať, pretože som si myslela, že vtipkujú, kým sa to ale neopýtali už tretíkrát," dodala bývalá modelka, ktorej oficiálnym domovom je aktuálne Monte Carlo v Monaku.

Pustili ju až po tom, keď vďaka jej kontu na Twitteri, kde ju sledujú takmer dva milióny ľudí, zistili, že je celebrita.

MIAMI/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.