Už je známe, kedy sa do kín dostane Ľadové kráľovstvo 2

Už je známe, kedy sa do kín dostane Ľadové kráľovstvo 2
Zdroj: Profimedia.sk

Prvý film bol mimoriadne úspešný a mnohé deti sú Elsou a Annou posadnuté dodnes.

Spoločnosť Disney potvrdila, že rozprávka Ľadové kráľostvo (Frozen) sa dočká pokračovania. Do kín sa dostane 27. novembra 2019. Elsu bude opäť dabovať herečka a speváčka Idina Menzel a Annu zase kolegyňa Kristen Bell, ktoré už na Twitteri oficiálne potvrdili, že sa tešia na rozprávku Frozen 2.

Prvý film bol mimoriadne úspešný a mnohé deti sú Elsou a Annou posadnuté dodnes. Prečo trvalo tak dlho, kým sa tvorcovia rozhodli pre pokračovanie?

"Disney k tomu pristupoval veľmi starostlivo. Chvíľu trvalo, kým tvorcovia zistili, ako posunúť príbeh a ako by upútali detských divákov. A myslím si, že to našli," povedala ešte v roku 2016 Kristen Bell.

"Sme v procese vývoja a tešíme sa, ako sa to bude vyvíjať," povedal producent Peter Del Vecho. Scenár je teda ešte v štádiu prípravy. Už je ale jasné, že rovnako ako pri prvom filme, aj teraz sa réžie ujme Jennifer Lee.

O úvodnej piesni sa asi nebude veľmi špekulovať. Tvorcovia rozmýšľajú, že by ponechali singel Let It Go, ktorý by však teraz bol duetom oboch rozprávkových sestier.

Ľadové kráľovstvo sa dočká aj vlastného muzikálu. Šou bude mať premiéru na Broadwayi v roku 2018.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Frozen

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.