Odmietajú selfie fotky. Sedem celebrít, s ktorými sa nikdy neodfotíte

Tieto hviezdy sa selfiečkam vyhýbajú
Zdroj: Profimedia.sk

Tieto celebrity sa selfie fotkám s fanúšikmi vyhýbajú ako čert krížu.

Sú slávni a pozornosti majú až-až, takže každý voľný čas či chvíle, kedy môžu byť sami sebou, si chcú užiť čo najviac a pokiaľ možno inkognito. Sláva si však vyberá svoju daň v podobe bezvýhradnej straty súkromia. A tak nech robia, čo chcú, tie najväčšie hollywoodske hviezdy sú sledované prakticky na každom kroku.

Niektorým z nich sa však aké-také súkromie darí strážiť. Aký majú na to recept? Nuž, zrejme stačí vyhýbanie sa sociálnym sieťam, tvrdošijné, no zdvorilé odmietanie neodbytných fanúšikov a zdá sa, že je vyhrané. O tom, že sa im to skutočne darí, svedčí aj fakt, že ich fanúšikovské selfie zábery nájdete len veľmi ťažko alebo vôbec. Pozrite sa na to, ktoré hviezdy sa podľa magazínu People známym selfie fotkám radi vyhýbajú.

Chris Pratt

„Keď idem von, chcem robiť normálne veci... Takže sa nefotím s ľuďmi. Pretože tak si chvíle neužijete. Len tak míňate svoj čas na to, aby ste sa potom mohli chváliť,“ prezradila hviezda filmu Guardians of the Galaxy Chris Pratt.

Zdroj: Instagram/prattprattpratt

Emma Watson

„Pre mňa sú selfie rozdielom medzi schopnosťou mať skutočný život alebo nie,“ povedala mladá herečka pre magazín Vanity Fair. „Keď ma niekto odfotí a fotku uverejní, do dvoch sekúnd tým dá všetkým vedieť, kde práve som. Vidia, čo mám oblečené a s kým som,“ argumentuje Emma, prečo nesúhlasí so selfie fotkami s fanúšikmi.

Zdroj: Instagram/emmawatson

Justin Bieber

Miláčik žien už dávno preventívne avizoval, že žiadne selfie s fanúšikmi si robiť nebude. „Keď ma niekde stretnete, vedzte, že si s vami nespravím selfie,“ vyhlásil rozhodne. „Skončil som s fotkami. Dostalo sa to do bodu, kedy ma ľudia už ani nepozdravili. Cítil som sa ako zvieratko v ZOO. Chcem si ale udržať zdravý rozum.“

Zdroj: Instagram/justinbieber

Jennifer Lawrence

Krásna americká herečka, ktorá momentálne nakrúca nový film na Slovensku, fotografovanie s fanúšikmi rázne odmietla už dávnejšie. Podľa vlastných slov jej povolanie nie je niečo, čo im dáva právo pýtať si od nej foto na každom kroku. „To, že som sa naučila, že môžem povedať nie, mi pomohlo bojovať proti mojej úzkosti. Ale je to ťažké, pretože nechcem pôsobiť nepriateľsky, no zároveň si musím chrániť svoj život a moju mentálnu pohodu,“ uzavrela herečka.

Zdroj: Instagram/cleverdeen

Emma Thompson

„Nikdy som nesnívala o selfie fotke. S nikým,“ zhodnotila jednoducho oscarová britská herečka. Podľa nej sú selfie fotky príkladom toho, ako sa narcizmus dostal do extrému.

Zdroj: Profimedia.sk

Princ Harry

Obľúbený dedič britského trónu počas svojho austrálskeho turné otvorene priznal, že selfie fotky" doslova nenávidí. „Seriózne, musíte sa z toho dostať,“ povedal svojím tínedžerským fanúšikom. „Viem, že ste mladí, ale selfie fotky sú zlé.“

Zdroj: Instagram/princeharryofficial

Miley Cyrus

Kontroverzná speváčka je v tomto celebritnom zozname zrejme najprekvapujúcejšou hviezdou. Miley ale priznala, že sa necíti komfortne, keď ju fanúšikovia žiadajú o selfie. „Cítim sa pri fotení trápne, pretože neviem, ako sa mám pri tom tváriť. Tak to jednoducho je,“ povedala.

Zdroj: Profimedia.sk

USA/ls

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Miley Cyrus

Dôležité udalosti