Kočka aj v 49: Ikona z Baywatchu pózovala v červených plavkách po 20 rokoch

Donna D'Errico po 20 rokoch opäť ako záchranárka.
Donna D'Errico po 20 rokoch opäť ako záchranárka. Zdroj: Profimedia

Zoberieme vás späť do konca 90. rokov, kedy tento seriál milovali všetci.

Počas 12-ročnej histórie Baywatchu sa v kultovom seriáli vystriedalo niekoľko krások. Samozrejme, najikonickejšími bola Pamela Anderson či Carmen Elektra. Veľmi obľúbená však medzi fanúšikmi bola aj Donna D'Errico, ktorá v rokoch 1996 až 1998 stvárňovala postavu Donny Marco.

Zdroj: Profimedia

Donna D'Errico sa ako modelka preslávila v roku 1995, keď pózovala pre známy mužský magazín Playboy ako Playmate mesiaca. Po sérii modelingových zákazok dostala možnosť zahrať si v Baywatchi. Sympatická blondína si okamžite získala srdcia divákov, najmä mužského obecenstva.

Dnes už 49-ročná praktizujúca katolíčka sa po 20 rokoch opäť obliekla do červených bikín a s plavákom pózovala na ikonickej pláži v Malibu ako kedysi. A musíme uznať, že vyzerá takmer tak isto dobre ako pred dvomi dekádami.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Matka dvoch detí o sebe tvrdí, že navštevuje kostol každý týždeň a ruženec sa modlí každý večer. Na búrlivú mladosť spomína ako na obdobie, kedy urobila veľa chýb a za ktorým už zavrela dvere. V roku 2012 vystúpila na horu Ararat v Turecku, kde chcela nájsť zamrznuté pozostatky Noemovej archy. O expedícii, na ktorej utrpela ťažký pád, nakrútila dokument.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia.

Fotenie prišlo v čase, keď sa blíži dlho očakávaná premiéra nového filmu Baywatch v ktorom sa predstaví Dwayne The Rock Johnson či Zach Efron. Ako píše britský bulvár The Sun, Johnson niekoľkokrát zdôraznil, že nový film je oveľa oplzlejší a vulgárnejší ako jeho seriálová predloha.

Kým televízna relácia si to nemohla dovoliť, keďže bola pre rodiny a vysielala sa cez deň, film je iný prípad. „Je v ňom viac pŕs za minútu ako si dokážete predstaviť. Myslím si, že ľudia zostanú v šoku, keď uvidia, aký je nový Baywatch obscénny. Ale pobavia sa na ňom," cituje 44-ročného herca portál. Premiéra filmu je v Spojených štátoch na programe 25. mája.

https://www.youtube.com/watch?v=TDteZ0YrhSU

 

BRATISLAVA/ tvnoviny.sk, ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Donna D'Errico

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.