Zlatica Švajdová Puškárová nám ukázala druhého synčeka Adamka

Prvá fotka Adamka.
Zdroj: TV Markíza

Rodičom zo srdca gratulujeme.

Zlatica Švajdová Puškárová a Patrik Švajda majú obrovský dôvod na radosť. Moderátorka sa v pondelok 1. mája okolo 23.00 h stala po druhýkrát mamičkou. Rodičia dali synčekovi tradičné slovenské meno Adam Jaroslav Švajda. Druhé meno dostal po Patrikovom otcovi. Prvý syn Leo totiž dostal druhé meno Anton po Zlatkinom otcovi.

Patrik nám prezradil, že Adamka čakali trošku neskôr.

„Zlatka išla na kontrolu, lebo mala termín o týždeň a zrazu zistili, že už sú kontrakcie. A potom to už išlo... Akurát mi jeden futbalový tréner písal, že potrebuje pravého krídelníka, tak som mu odpísal, že keď bude taký rýchly v živote, ako sa narodil, tak ho nechytí nikto," zasmial sa hrdý otec Patrik.

A nie len rýchly. Vyzerá to tak, že do rodiny pribudol ďalší chlapisko. Adamko je totiž poriadny valibuk. Po narodení vážil 3 800 g a meral 52 cm.

Zdroj: TV Markíza

Z bračeka má veľkú radosť aj malý Leo. Dokonca už má pre neho vymyslený aj program. „Na brata sa už veľmi teším. Budeme hrať futbal a požičiam mu aj moje obľúbené hračky," povedal nám Leo.

„Veľmi sa tešíme. Ideme ho pozrieť. Ešte jeden a máme hokejovú päťku," dodal Patrik, ktorý má ešte dvoch synov z prvého manželstva.

Rodičom zo srdca gratulujeme

A tu sú gratulácie kolegov z TV Markíza.

Henrich Krejča: „Veľmi sa teším, želám im veľa zdravia a šťastia a možno sa tu narodil ďalší skvelý novinár a možno aj moderátor."

Andrea Šprochová: „Bola to krásna správa na ráno, na začiatok nového týždňa a mesiaca. Ja Adamkovi želám najmä veľa zdravíčka. O Zlatke viem, že Leovi vymýšľala dobrodružstvá veľmi často počas materskej, tak jej želám inšpirácie a veľa dobrých nápadov a nech si to spolu s Adamkom užijú."

Jana Hospodárová: „Milá Zlatka, dúfam, že si to všetko krásne zvládla, dúfam, že ti bol Paťo absolútne obrovskou oporou. No a želám vám, nech ste všetci spolu šťastní, aj s malým Leuškom. A nech aj malý Adamko je také šťastné dieťa ako malý Leo."

Kveta Horváthová: „Milý Adamko, vitaj medzi nami, vitaj na svete. Želám ti veľa radostných chvíľ v živote a samozrejme aj rodičom gratulujem."


BRATISLAVA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Patrik Švajda

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.