Šoubiz

Najväčšie celebritné premeny. Z týchto baculiek sú štíhle krásky!

Untitled-1.jpg

Stálo to však veľa úsilia a odriekania.

Nič nie je zadarmo. A už vôbec nie vysnívaná krásna postava. Niektoré slávne dámy o tom vedia svoje. Vybrali sme pre vás štyri, ktoré sa za posledné roky najviac zmenili. Christina Aguilera, Kelly Osbourne, Kirstie Alley a Jennifer Hudson.

Christina Aguilera mala s postavou problémy dlhý čas. Keď začínala rozbiehať kariéru bola chudučká a útla. Dala si urobiť prsia a jej štíhla postava ešte viac vynikala. Málokto by čakal, že práve ona bude bojovať s nadváhou. Teraz sa jej konečne podarilo nadobro zbaviť kíl, ale nejako aj krásy. Tvár sa jej zmenila.

Zdroj: SITA

Zdroj: SITA

Kelly Osbourne, dcéra Ozzyho Osbourna bola dlho bacuľka a nikdy si z toho nič nerobila. Aspoň sa tak prezentovala. Pred niekoľkými rokmi, s tým už ale urobila krátky proces. Teda veľmi krátky nebol. Kelly sa zaprela a začala chudnúť. Nie je síce najštíhlejšia, ale oproti tomu aká bola, vyzerá skvele.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Speváčka Jennifer Hudson. Rok 2007 a ona spieva v speváckej súťaži, ktorú následne vyhrala. Famózna speváčka Jennifer však bojovala so svojou váhou a vždy patrila medzi bacuľky. Postupne priberala a keď to už začalo byť príliš, stopla to. Teraz je z nej nádherná štíhla žena, ktorá sa zmenila na nepoznanie!

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Kirstie Alley, herečka z filmu Pozri, kto to hovorí, vyzerá stále inak. Má obdobia, kedy je tučná, potom zase štíhla a váha jej neustále kolíše. Teraz je zase v období, keď vyzerá dobre. 

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


USA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.