Prvý rozhovor so Zlaticou a Patrikom. Neskrývali emócie

Zlatka a Patrik pri odchode z nemocnice.
Zdroj: TV Markíza

Svoj poklad si už odniesli domov.

Moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová prežíva jedno z najkrajších období. V pondelok 1. mája sa stala dvojnásobnou mamičkou. Spolu s Patrikom Švajdom a synom Leom sa tešia z najmladšieho člena rodiny, Adamka.

Zlatica si v piatok poobede svoj poklad odniesla domov.

Zdroj: Zlatica Švajdová Puškárová

Rozhovor so Zlaticou a Patrikom

„Máme krásne pocity. Sme šťastní a vďační. Je to taký zvláštny pocit, že človek si odnáša nový život. Je to radostné a vzrušujúce," žiarila šťastím dvojnásobná mamička.

Keďže vás už prepustili domov, tak je zrejme všetko v poriadku. Ste zdraví?

„Áno. Chvalabohu, som šťastná, že maličký neschudol, ale priberá. Je to poriadny valibuk po tatinovi. Ja sa už o seba postarám. Po cisárskom reze je to trošku náročnejšie. Ale v pohode, chodím, žijem a teším sa zo života. Láska k dieťaťu vždy prebije akúkoľvek bolesť," povedala nám Zlatka.

Doma máte všetko pripravené?

„Všetko je pripravené a už sme sa nevedeli dočkať, kedy ho prinesieme. Malý Leo je už pripravený. Už si naordinoval, ktoré hračky mu požičia a ktoré nie," tešil sa Patrik, ktorý sám priložil ruku k dielu a malému Adamkovi zhotovil novú poličku.

Paťo, ty si ale povedal, že ešte jeden chlapec a máte hokejovú päťku.

„V súvislosti s hokejovými majstrovstvami mi nič iné nenapadlo. Ale pre túto chvíľu naozaj dosť," ozrejmil moderátor Televíznych novín.

„To bol vtip. Nie, už neplánujeme. Ale máme symbolický moment, ktorý sme si uvedomili až dnes. Keby sme totiž mali dievčatko, tak by sa volala Lesana. To už môžeme povedať. A dnes má Lesana meniny. Takže my na Lesanu odchádzame s malým Adamom domov. Pre nás to ale nebolo vôbec podstatné, či to bude dievčatko alebo chlapček. Je zdravý a to je vzhľadom k situácii, k môjmu veku a ku všetkému pre nás veľmi krásna správa," povedala Zlatka.

Šťastná Zlatica dodala, že je to pre nich romantické, že Leo sa narodil na Valentína a Adamko na 1. mája. Poďakovala Bohu, osudu, všetkým priateľom a aj personálu nemocnice v Ružinove za všetku starostlivosť. 

BRATISLAVA/Zuzana Vanková

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zdravie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.