Rihanne rovné vlasy dlho nevydržali. Toto opäť zdobí jej hlavu

Rihanna
Zdroj: Profimedia.sk

Barbadoská speváčka sa vrátila k účesu, ktorému už v minulosti raz neodolala.

Na najprestížnejšej módnej udalosti Met Gala, ktorá sa konala 1. mája v Metropolitnom múzeu v New Yorku, prišla Rihanna v šatách prestížnej značky, s ktorou spolupracuje aj japonská dizajnérka Rei Kawakubo. Práve jej vzdali hold všetci zúčastnení.

Zdroj: Instagram/badgalriri

Viacerí sa zhodli, že práve 29-ročná barbadoská speváčka dokonale vystihla tému tohtoročného Met Gala. V odvážnych kvietkovaných šatách na seba strhla všetku pozornosť. Autorka hitu Love On The Brain si to pravdupovediac aj zaslúžila. Veď len navliecť sa do tejto komplikovanej róby muselo zabrať veľa času. Pomôcť jej museli aj traja asistenti, ktorí museli zaistiť, či je všetko na svojom mieste.

Zdroj: Profimedia.sk

Rihanna je známa tým, že na hlave už stihla vystriedať niekoľko účesov. Po Met Gala, kde mala vlasy rovné, sa opäť vrátila k dredom, ktorým neodolala pred niekoľkými mesiacmi. Ani tie jej však na hlave zrejme nevydržia dlho.

Po niekoľkomesačnej prestávke ju odfotili vo štvrtok v New Yorku na nakrúcaní filmu Ocean’s Eight, ktorého premiéra je naplánovaná na jún budúceho roku. Okrem Rihanny si v ňom zahrá aj Sandra Bullock, Cate Blanchett či Anne Hathaway.

Zdroj: Profimedia.sk

NEW YORK/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Dredy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.