Z bohyne šedá myška. J. Lo bez nánosov mejkapu splynula s davom

Jennifer Lopez v uliciach New Yorku
Zdroj: Profimedia.sk

Americkej speváčke a herečke aj tak na kráse neubudlo.

Jennifer Lopez sa s novým priateľom, bejzbalovým hráčom Alexom Rodriguezom, ukázala prvýkrát na verejnosti na Met Gala v Metropolitnom múzeu v New Yorku.

Štyridsaťsedemročná speváčka a herečka prišla oblečená v očarujúcej bledomodrej róbe, v ktorej rafinovane nič neukázala. Na rozdiel od udeľovania cien Billboard Latin Music Awards v Miami, kde predviedla sexy postavu hneď v dvoch róbach, tentoraz stavila na eleganciu a jednoduchosť.

Zdroj: Instagram/jlo

Matka dvoch detí sa vo štvrtok zmenila z rozprávkovej princeznej na obyčajnú smrteľníčku. Do ulíc New Yorku vyšla v bežnom outfite, namiesto lodičiek mala na nohách tenisky. Na tvári nemala žiadny mejkap a vlasy mala vypnuté do drdola. Latino dive aj tak na kráse neubudlo.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Jennifer bola hosťom moderátora Jamesa Cordena v jeho The Late Late Show, kde porozprávala o svojom novom vzťahu. „Je najlepší. Zamiloval by si sa doňho. Je to skvelý človek. Je zábavný, úžasný,“ povedala. Spolu s Jennifer bol u Jamesa hosťom aj manžel herečky Jennifer Aniston, Justin Theroux.  

Zdroj: Youtube/TheLateLateShow

NEW YORK/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Alex Rodriguez

Dôležité udalosti