Otec Paula Walkera sa odvážil a pozrel si Rýchlo a zbesilo 8. Jeho reakcia vás dojme

Otec zosnulého herca Paula Walkera
Zdroj: Profimedia.sk

Paul Walker senior mal najskôr pochybnosti o tom, či chce vidieť film, v ktorom si už jeho milovaný syn nezahral. Nakoniec nabral odvahu.

Od smrti amerického herca Paula Walkera už ubehlo takmer tri a pol roka. Otec hollywoodskej hviezdy, ktorá tragicky zahynula pri autonehode vo veku 40 rokov, sa priznal, že sa z neho stal samotár. V emotívnom rozhovore pre Daily Mail prezradil, ako sa snaží vyrovnať s jeho smrťou.

„Stal sa zo mňa akýsi samotár. Už viac nechodím von tak často, pretože Paulova smrť ma zničila,“ povedal otec zosnulého herca vo svojom dome v Los Angeles.

„Mám dobrých priateľov, s ktorými som v kontakte. Podporovali ma a boli ku mne ohľaduplní. Najlepším spôsobom, ako sa na to celé pozerať, je, že ho Boh jednoducho vzal domov. Je to pre mňa najväčšia úľava,“ dodal.

Ako tvrdí Paul Walker senior, smrť milovaného syna ho naučila žiť lepší život. „Som oveľa viac ohľaduplný, presne taký, aký bol aj on,“ priznal v otvorenom rozhovore.

Keď padla otázka, či videl film Rýchlo a zbesilo 8, v ktorom si už jeho syn nezahral, úprimne povedal, že mal najskôr pochybnosti, či to chce vidieť. „Budem úprimný, nebol som si istý, či to chcem vidieť. No keď som tak urobil, bol som, našťastie, obklopený priateľmi. Niektorí poznali Paula od jeho útleho detstva a bolo to úžasné. Všetkým sa nám to naozaj páčilo, bolo to veľmi vtipné. Viete, myslím si, že by si ho Paul zamiloval. Vidím ho, ako mi hovorí: ‚Oci, musíš to vidieť, je to šialené,‘. Presne to by mi povedal,“ dodal Paul.

Zdroj: TASR/AP

USA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Paul walker

Dôležité udalosti