Pippa Middleton sa vydala. V svadobných šatách vyrážala dych

Novomanželský bozk.
Zdroj: TASR/AP

Na veľkolepú svadbu sa pozerá celý svet.

Sestra vojvodkyne Kate Middleton (35) Pippa (33) sa v sobotu vydala. Za manžela si zobrala multimilionára Jamesa Matthewsa (41). Na veľkolepú svadbu, ktorú vyčíslili na 700-tisíc libier, sa pozerá celý svet. Každý bol zvedavý, ako bude vyzerať nevesta.

Pippa nesklamala. V tradičných čipkovaných bielych šatách s krátkym rukávom od britského návrhára Gilesa Deacona, ktorého obľubuje aj Kendall Jenner, je nádherná. Dlhý závoj jej ušil výrobca klobúkov Stephen Jones

Mladšia sestra manželky princa Williama zaujala v deň D jej sestry. Ako družička vyzerala úchvatne. V bielych šatách vtedy očarila najmä jej pozadím. V sobotu žiarila ako nikdy predtým. Jej najkrajším doplnkom bol úprimný úsmev.

Zdroj: TASR/AP

Nevestu priviedol do kostola jej otec Michael Middleton na veteráne Jaguar Mark V. Hodinový obrad sa konal v kostole Svätého Marka v grófstve Berkshire v škótskom štýle, keďže ženích raz zrejme zdedí škótsky šľachtický titul.

Pozvaných malo byť okolo 150 ľudí, vrátane rodiny princa Williama. Na fotkách sú aj deti Kate Middleton dvojročná princezná Charlotte a trojročný princ George. Obaja sú rozkošní. Vojvodkyňa Kate mala oblečené broskyňové šaty od Alexandra McQueena, klobúk od Jane Taylor a náušnice od Kiki McDonough.

Svadobčania sa na hostinu presunuli do sídla Middletonovcov. Ich záhradu od štvrtka zdobil obrovský presklený stan z Belgicka. Celý pozemok strážili ako nedobytnú pevnosť. Dokonca aj vo vzduchu.

Zdroj: TASR/AP

Zdroj: TASR/AP

Zdroj: TASR/AP

Zdroj: TASR/AP

Zdroj: TASR/AP

Zdroj: TASR/AP

Zdroj: TASR/AP

Zdroj: TASR/AP

Zdroj: Profimedia.sk

 

LONDÝN/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Princ George

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.