Čo odkázala svetu? Bobby Brown sa vraj spojil s duchom Whitney Houston

Bobby Brown sa vraj spojil s duchom Whitney Houston
Zdroj: YouTube/ E! Entertainment/ Profimedia.sk

Médium, s ktorým sa stretol, sa spojilo aj s jeho dcérou Bobbi Kristinou.

Bobby Brown sa údajne spojil s duchom bývalej manželky Whitney Houston. A nielen s ňou. Ale aj so svojím otcom a dcérou Bobbi Kristinou. Absolvoval stretnutie s 21-ročným Tylerom Henrym, ktorý tvrdí, že je médium a dokáže komunikovať s druhým svetom. Dokonca má vlastnú šou Hollywood Medium, ktorú vysiela televízia E!. Do šou teda prijal pozvanie aj Bobby Brown. Bral to ako terapiu, ktorá mu pomôže pri smútení za dcérou a bývalou ženou.

Tyler Henry povedal, že o spevákovi nič nevie. Najskôr sa skontaktoval s Bobbyho otcom Herbertom, ktorý roky pracoval ako stavebný robotník. Zomrel v decembri minulého roka. Médium povedalo, že Herbert zomrel na rakovinu. To Bobby potvrdil a dodal, že otec prestal fajčiť a vydržalo mu to 30 rokov.

Potom sa Tyler spojil s Whitney Houston. Spevácka diva zomrela vo februári 2012 po tom, ako sa náhodou utopila vo vani v hoteli. A čo údajne odkázala svetu?

"Jej srdce. Veľmi čisté. Bez ohľadu na to ako zomrela, chce, aby všetci vedeli, že to bolo jej srdce," povedal Tyler. "Áno, užívala drogy. Ale to, ako odišla na druhý svet, to nemôžem prijať," povedal Bobby Brown.

Zdroj: YouTube/EEntertainment

Tyler potom spevákovi povedal, že Whitney pomohla dcéra Bobbi Kristina pri prechode na druhú stranu. Dvadsaťdvaročnú Bobbi našli v júli 2015 doma vo vani bez známok života. Záchranárom sa ju síce podarilo oživiť, ale jej mozog už nefungoval. Niekoľko mesiacov bola napojená na prístrojoch, nakoniec sa ju rodina rozhodla odpojiť.

"Bola som tam, držala ju za ruku, keď prechádzala na druhú stranu," to vraj povedala médiu Whitney Houston. Dodal, že keď bola Bobbi malá, rada napodobňovala Tinu Turner a svojho otca ľúbila. Bobby Brown potvrdil, že je to pravda. Malá Bobbi skutočne imitovala Tinu Turner.

"Toto som potreboval," povedal nakoniec Bobby Tylerovi a objal ho.

Zdroj: YouTube/EEntertainment

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Bobby Brown

Dôležité udalosti